Od czego te wtyczki w bagażniku?

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andkar
Posty: 720
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:00
Lokalizacja: Mysłowice

Od czego te wtyczki w bagażniku?

Post autor: andkar »

wtyczka taka jak na 1 zdjęciu jest do głośników, ale od czego są wtyczki na drugim zdjęciu?
Oświetlenie bagażnika mam, więc to na pewno nie od tego.

Obrazek

Obrazek
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Niby mamy podobne auta ale u mnie ich nie ma i co więcej - nie bardzo w mikrokrecie mogę to znaleźć. W Tolerance podobnie, żadnej wzmianki o tym złączu w bagażniku. Może ktoś inny ma koncepcje? Sprawdzałeś czy jest tam jakieś napięcie? Dodatkowy stop do spoilera/lotki - tylko to mi przychodzi na myśl.

[ Dodano: Nie 23 Maj, 2010 ]
Sprawdź czy jak naciśniesz hamulec (niech ktoś Ci pomoże) to czy pojawi się tam napięcie. Albo podłącz żarówkę na dłuższym przewodzie byś widział z szoferki.
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14527
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

to może być łącze od elektrycznego otwierania klapy.
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

O tym nie pomyślałem... Na lapku nie mam wiernego odzwierciedlenia kolorów. Jakie tam są kolory przewodów? Poszukam po tym, może znajdę. Wtyczka ma jakiś fordowski numer katalogowy?
Awatar użytkownika
andkar
Posty: 720
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:00
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: andkar »

wtyczki na tym drugim zdjęciu są dwie, ta na pierwszym planie biała luźna i w głębi za blachą, częściowo widoczna ta żólta - od niej idzie kabelek i wchodzi w klapę, więć może to centrala klapy, ale od czego jest ta biała? Jutro sprawdzę kolorki kabli i numery wtyczek, najlepsze, że mój orion to typowy golas i nie ma nic, w drzwiach wiązka tylko na głośniki a tu z tyłu jakieś dziwne kable i wtyczki
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

No to podaj to jutro i zajrzę w Tolerance Data wieczorkiem po pracy, chyba, że ktoś szybciej znajdzie rozwiązanie; dość dokładnie tam wszystko jest opisane to może dojdziemy wspólnie i w porozumieniu, działając czynem ciągłym :)
ODPOWIEDZ