Wtyczka od pompy paliwowej

Moderator: Moderatorzy

Strong
Posty: 33
Rejestracja: 26 paź 2009, 00:16
Lokalizacja: Marki

Wtyczka od pompy paliwowej

Post autor: Strong »

Witam, mam problem z ta oto wtyczką jak w temacie. Problem polega na tym iż wtyczka ostatnio słabo mi łaczy przez co pompa nie pracuje i silnik gaśnie w najmniej oczekiwanym momencie jak np podczas przejazdu przez skrzyżowanie:D. Dodam że wtyczka nie posiada tego metalowego klipsu czy tam zaczepu jak zwał tak zwał, kostka jest tak po prostu zasadzona i słabo łączy, wcześniej jakoś jexdziłem i nie było z tym problemu, ale ostatnio zbyt często sie rozłącza, nie macie jakiegos patentu żeby tak ja przymocować, aby sie nie rozłaczała?? Z góry wielkie dzięki za propozycję:)
Awatar użytkownika
Patrick
Posty: 232
Rejestracja: 17 lut 2010, 15:53
Lokalizacja: Ciosaniec

Post autor: Patrick »

Strong, u mnie też jest bez tego klipsa i muszę to zrobić zeby czasem mi nie odmówiła posłuszeństwa najlepiej podjechac na jakiś szrot i wyjąć te zabezpieczenie z jakiegos forda :D
Awatar użytkownika
andkar
Posty: 720
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:00
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: andkar »

mam taką wtyczkę, a właściwie całą wiązkę do pompy idącą, ale ona jest z tym piątym kabelkiem na zegary ;) jak załatwię kupno drugiego oriona, to dam ci z niego wtyczkę, albo całą wiązkę, ale to z początkiem następnego tygodnia będzie
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

a na razie - z lekka podegnij czymś bolce , żeby wtyczka nie wchodziła tak lekko w gniazdo - tylko czymś cienkim , twardym i nie przewodzącym prądu
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Ewentualnie proponuję użyć plastikowych opasek zaciskowych :D
ODPOWIEDZ