Pompa paliwa- dziwne objawy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gajek
Posty: 1053
Rejestracja: 26 sie 2010, 18:59
Lokalizacja: Jelenia Góra

Pompa paliwa- dziwne objawy.

Post autor: Gajek »

Witam, mam problem z pompą paliwa, która działała do wczoraj. Przez ostatnie kilka dni po przekręceniu kluczyka pompa chodzi non stop przez jakieś kilka minut. Gdy jeździłem autem dłużej i wyłączyłem silnik to po ponownym przekręceniu pompa załączała się na 1 sekundę. Wczoraj przez cały dzień jeździłem autem, ale wieczorem już pompki nie było słychać. Nie wiem jak mam ją podłączyć na krótko żeby sprawdzić ją. Nie wiem także jak sprawdzić przekaźnik. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć łopatologicznie? Podmieniłem przekaźnik R8 (duży, zielony) od barat i żadnej reakcji. Mam także przekaźnik R12-Układ podgrzewania wstępnego silnika wysokoprężnego. Nie wiem dlaczego on tam jest wpięty.

[ Dodano: Czw 17 Lut, 2011 ]
Wszystko jest OK .Okazało się, że jestem głupi bo wsadziłem przekaźnik tam gdzie nie trzeba i dlatego nie działała pompka. Wsadziłem przekaźnik od pompy w miejsce gdzie jest układ podgrzewania wstępnego silnika wysokoprężnego. Nie wiem dlaczego tam go wsadziłem, nie rozumiem jak to zrobiłem.
Jastrzab_1_8D_92

Post autor: Jastrzab_1_8D_92 »

Piękny post :) Chyba nikt nie miałby tyle cywilnej odwagi żeby publicznie przyznać wprost się do własnej pomyłki. Mi taka postawa osobiście się podoba, a zamieszczone sprostowanie pewnie komuś się przyda z podobnym problemem.
P.S. "Głupi" nie przyznają się do pomyłek , a nikt nie jest nieomylny ... :)

Jastrząb
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

temat do zamknięcia
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Zablokowany