Potrzebne postoje rs

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

Benko

Potrzebne postoje rs

Post autor: Benko »

Na wstępie napiszę jestem nowy mam zamiar do zwykłego mk5 zamontować mordkę od rs .Witam kluboeiczów mam pytanko ,czy ktoś ma na zbyciu postoje do rs .Potrzebny mi też schemat jak podłączyć leflektory rs kierunkowskazy .Pozdrawiam
mefis_fefk
Posty: 69
Rejestracja: 31 sie 2009, 17:13
Lokalizacja: Radom

Post autor: mefis_fefk »

Reflektory bardzo prosto jak masz kostki do RS-owych. Odcinasz starą kostkę i łaczysz kolorami tak jak pasują. Brąz-brąz, biały-biały, żołty-żołty. Z okablowaniem kierunków nic nie robisz, bo oprawki są takie same wystarczy tylko puścić na dół i tyle. Postojówek to raczej na allegro szukaj, bo jak ktoś ma to trzyma bo dość ciężko dostać, a i tanie nie są.
Benko

Post autor: Benko »

Kolego leflektory kupiłem bez kostek z alegro .mój błąd sprzedawcy nie pytałem o kostki myślałem że to jak w zwykłym escorcie :-| Aco do postoi to znależć tak trudno będzie jak pewnie garbatkę ,szukałem prawie rok UDAŁO SIĘ :grinDzis w jednym sklepie w INOWROCŁAWIU znalazłem trzy ostatnie postoje prawe po 25zł za sztukę więc bez namysłu po pracy naginam biorę na zapas trzy :lol: Zostanie mi szukać lewego postoju .Naprawdę nie wiem skąd gość ma ten towar w sklepie ma kierunki po 75 zł rs nowe i chalogeny po 80 zł za sztukę Zobaczę ile tego ma
mefis_fefk
Posty: 69
Rejestracja: 31 sie 2009, 17:13
Lokalizacja: Radom

Post autor: mefis_fefk »

Kolego nie odsprzedał byś jednej sztuki prawej, bo też mam problem, żeby to znaleść po dzwonie. Hmm w tej chwili nie jestem Ci w stanie powiedzieć, który pin od czego, ale wieczorkiem Ci napisze.
Benko

Post autor: Benko »

Witam kolego wczoraj dostałem te postoje ale tylko lewe .prawych niebyło. aa

[ Dodano: Sob 26 Mar, 2011 ]
Można zamknać tenat do kosza
ODPOWIEDZ