wycie silnika podczas jazdy

Moderator: Moderatorzy

beti30780426

Post autor: beti30780426 »

dzięki za pocieszające słowa.był u mnie szwagier mówił że był zobaczyć moje auto i aż nie wiem czy wam pisać bo albo mnie wyśmiejecie albo pomyślicie że przyszła se tu poczatować,sprawa z autem wygląda już teraz zupełnie inaczej i szkoda było tylko moich nerwów,szukania wsparcia w urzędach i innych państwowych instytucjach.Oni auto zrobili (według szwagra) dobrze,tyle że nie wszystko mi powiedzieli czemu nie odpala,
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Bo pewnie nie podpięli którejś masy :mrgreen:
Albo po Twoich telefonach przemyśleli sprawę i naprawili szybciutko co poknocili , bądź też gdy zobaczyli wyrośniętego chłopa - się przestraszyli - skłamali mu co do stanu autka - a teraz na szybko go naprawiają , żeby zdążyć przed jego następnym przyjściem . :mrgreen:
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
beti30780426

Post autor: beti30780426 »

no dobra piszę,raz kozie śmierć-z powodu szybkiej jazdy męża raz 180 raz 160 km/h,poszła pompa wtryskowa,odpala z popychu za chwilę dostaje obrotów i po ujechaniu jakiej odległości albo by zgasł albo nawet z popychu by nie odpalił,ma rację? I coś z rozrusznikiem nie tak i akumulator słaby itd. oni nie mogli mi tego sprawdzić bo tym się nie zajmują i nie mają sprzętu do tego typu napraw no i znów nowe naprawy i nowe koszty może uda mi się zabrać dzieci we wakacje jeszcze w jakieś ładne miejsce :???:

[ Dodano: Sro 14 Lip, 2010 ]
tak jak pisałam szwagier ma pojęcie bo i nie jeden samochód miał a i tirami jeździ i niejednokrotnie mu nawalało to i sam musiał robić(jeżeli się dało),dlatego myślę ale nie mam 100% pewności że ma rację
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Uriel75 pisze:Teraz odstawiając samochód do mechanika jakiegokolwiek postaraj się brać jakieś potwierdzenia itd. Choć mechanicy mogą na Ciebie przez to patrzeć jak na "blondynkę"...
Nie prawda - każdy zarejestrowany warsztat ma obowiązek przed naprawą zrobić kosztorys - to podstawa do oddania samochodu do naprawy - oczywiście po skończonej naprawie - muszą , powtórzę się , MUSZˇ wystawić rachunek i to jeszcze - szczegółowy i nic klienta nie powinno interesować , że zakończył już tamten miesiąc - to jego problem - po co go kończył .
Co do odpalania , pracy silnika itd.
Dlaczego mam przeczucie , że układ paliwowy jest zapowietrzony ?
mógł się zapowietrzyć właśnie przy dużej prędkości - może filtr jest już z lekka zapchany a przy prędkości powyżej 130km/h potrzeba dużo paliwa - więc pompa pociągła powietrze bo paliwo nie nadążyło
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12701
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

Moment! Trochę się pogubiłem :/ Znaczy się odpala czy nie? Jeździ?
A co do oddania kasy za części to rachunki oddali? Jeżeli nie ma rachunków to nie ma kasy :p
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Z mojej strony kończąc ten nazbyt pokaźnych rozmiarów OT widzę to tak:

1 - Trzeba spuścić temu mechanikowi niezłe manto.
2 - Przegonić gdzie pieprz rośnie.
3 - Dogonić i znów spuścić manto.
ODPOWIEDZ