Przyciemnianie szyb

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

Yukas

Post autor: Yukas »

Ja bym coś zmienił w swoim Essim tylko za bardzo niewiem od czego tu zacząć aby było dobrze i tanio :wink:
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Na początek jakieś progi :wink: ciemne szybki :wink:
Yukas

Post autor: Yukas »

Mam folie na szybki, którą kupiłem już z 4-5 lat temu i leży sobie od tego czasu w szafce więc moze ją przykleje :wink:
Co do progów to pasują od innych modeli Essich do mojego :?:
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Od innych modeli to nie bardzo :wink: po prostu inny styl ale oferta progów uniwersalnych jest spora i napewno coś uda Ci się dopasowac :wink: koszt to około 90 150zł+lakier :wink: ale warto popatrz na Autka które mają progi :wink: ten elemęt zmienia auto na DUŻY+ :wink:
Yukas

Post autor: Yukas »

Będe musiał się udać do Koszalina na giełde, tam widziałem jednego gościa co zajmuje się produkcją ospojlerowania do samochodów więc może i coś znajdzie ciekawego do mojego Essiego :wink:
Mariusz

Post autor: Mariusz »

chlopaki ma ktos przyciemnione szybki u siebie (folia) chodzi mi o przyciemnienie tynej szybki i tych małych pasazerow z tylu juz nie, chodzi mi o to czy jest duzo roboty z tylnia szyba bo zawsze slysze rozne glosy, raz to pozytywne innym razem krzycza na mnie zejest szyba owalna i edzie strasznie ciezko przyciemnic
jak jest u was??
Yukas

Post autor: Yukas »

Ja dopiero nosze sie z zamiarem przyciemnienia szyb, ale z tego co mi wiadomo to są dość duże utrudnienia w przyciemnieniu tylnej szyby, bo boczne to jest 5 minut roboty. Kumpel próbował sam przyciemnić tył i spaprał folie tylko, oddał do warsztatu i nakleili mu za 40zł :wink:
Iziek

Post autor: Iziek »

tak mi sie wydawało że dla warsztatu co się tym zajmuje to nie problem... kiedyś w programie garaż na tvn turbo bylo o przyciemnianiu szyb...
A orjętujecie sie w cenach foli na szybki??
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Ja za swoje 3 szybki z folii 3M zapłaciłem 250zł oczywiście atest gwarancja i pełen serwiś przez 7lat :wink: może drogo ale napewno warto bo folie 3M to najlepsza oferta nie blakną nie odklejaja się i żadnych problemów polecam :wink: co jakiś czas jade na przeglądzik do firmy która wykonała usługę i JESTEM BARDZO ZADOWOLONY :wink:
Domino

Post autor: Domino »

Yanek pisze:Ja za swoje 3 szybki z folii 3M zapłaciłem 250zł oczywiście atest gwarancja i pełen serwiś przez 7lat :wink: może drogo ale napewno warto bo folie 3M to najlepsza oferta nie blakną nie odklejaja się i żadnych problemów polecam :wink: co jakiś czas jade na przeglądzik do firmy która wykonała usługę i JESTEM BARDZO ZADOWOLONY :wink:
popieram, a dodatkowo masz atest ktory coraz czesciej niebiescy sprawdzaja :wink:

samoruba dobra jest na boczne szybki ale ona nie jest najlepsza nie wiem jak byscie sie starali, a na tyl to juz nie polecam samameu robic bo dobre wykonanie jest prawie awykonalne, a przeciez o bombelki pod folia wam nie chodzi. Jezeli ma to narawde fajnie wygladac to polecam zaklady profesjonalne do 8 lat gwarancji.

p.s. teraz jest przed sezone wiec nie maja roboty wiec jak dobrze zagadacie mozecie niezly upust dostac...
Iziek

Post autor: Iziek »

No może i tak...

Yanek a na które szybki zakładałeś folnię?? :?:
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

IzI ja założyłem na tylną i dwie tylne boczne :wink: Naprawde super efekt nie ma co kombinować z samorubką bo efekt krótko trwały i szkoda kaski :wink:
Yukas

Post autor: Yukas »

Folie można według przepisów kodeksu drogowego przykleić na tylną szybę i boczne tylne. W niektórych warsztatach nawet chcąc to i tak nie nakleją folii na przednie boczne szybki, ale jak znajdziecie gdzie wam przykleją na przód to ryzykujecie mandat karny i usunięcie folii, a wiem coś o tym bo przez 8 m-cy wspólpracowałem ze Szczecińską Policją :wink:
Mariusz

Post autor: Mariusz »

ja bylem w warsztacie dowiadywalem sie ile by wzieli za przyciemnienie szyby tylnej i tych malutkich 2 (wersja 5 drzwiowa) to ok 150, dodatkowo za 2 szyby drzwi tylnich znowu 150 zl. troszke drogo mimo ze jeszcze nie maja sezonu :(
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Czyli ile ogulni byś zapłacił :?: jak rozumiem to za pełen tył 300zł :wink: umnie w Łodzi foliowanie folią 3M to też około 300zł ale te folie to "3M" naprawde warto i na tym jóż nie da się zaoszczędzić :wink: NAPRAWDE POLECAM mam u siebie i jestem bardzo zadowolony :wink:
ODPOWIEDZ