Odświeżenie Felunku

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

bogdanatorx

Odświeżenie Felunku

Post autor: bogdanatorx »

Czesc. Tak ostatnio wysiadłem z samochodu i popatrzyłem na felgi i doszedłem do wniosku ze przydało by sie im jakies małe odświeżenie. Nie chce ich od razu polerować bo i tak chce kupić koło wiosny jakieś 16-tki a te polecą na zimowki. Chodzi mi o jakieś malowanie. Czym można by je pomalować żeby w miare to sie trzymało? Jakieś specjalne farby do felg?
Tfaruk

Post autor: Tfaruk »

Są specjalne spraye do felg. Ja sam taki stosowałem i efekt był super. Najpierw możesz użyć papieru ściernego, żeby wszystko było równiutkie, a później spray.
bogdanatorx

Post autor: bogdanatorx »

ok. Dzięki wielkie ;)
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Można też je podszpachlować - prysnąć podkładem na aluminium i prysnąć zwykłym lakierem akrylowym.
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
jaras231

Post autor: jaras231 »

a na koniec lakier bezbarwny w spaju
ja swoje pomalowalem sprayem srebrnym do alu a na to lakier bezbarwny i wygladaja jak nowe :)
Tfaruk

Post autor: Tfaruk »

Ja używałem tylko lakieru do felg i też wyglądały jak nowe, także wg mnie lakier bezbarwny nie jest konieczny. Poza tym lakier do felg (z tego co pamiętam) bardzo fajnie się kładzie i nie robią się żadne zacieki itd.. o co w przypadku bezbarwnego jest dość łatwo :)
jaras231

Post autor: jaras231 »

po nalozeniu bezbarwnego nabraly szklistego polysku i zrobily sie glaciutkie :)
bogdanatorx

Post autor: bogdanatorx »

mi sie marzy żeby pomalować na biało. Ładnie by sie komponowały z kolorem auta. ładną pogode teraz mam to sie moze za to wezme.
ODPOWIEDZ