elektrozawory

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
darcun4
Posty: 3470
Rejestracja: 22 mar 2005, 20:46
Lokalizacja: Toruń

Post autor: darcun4 »

no i w związku z powyższymi postami, proponuję koledze new90, po odpaleniu auta na benzynie, nie podnosić sztucznie (pedałem przyśpieszenia) obrotów pow. 2000 tylko ciut poczekać (ok. 10-15 sek) i po tym czasie lekko depnąć. Jeżeli zdechnie przy przełączaniu, to raczej nie jest to wina braku napięcia (chyba, że alternatora).
new90
Posty: 705
Rejestracja: 17 cze 2009, 11:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: new90 »

na gaz mi przerzuca odrazu jak zacznie pracowac silnik bez zwiekszania obrotow. i co dziwne nie chce palic na gazie a wczesniej mu sie to nigdzy nie zdarzało wiec tak myle ze to przez aku. dzisiaj podłacze pod prostownik akumulator i sprobuje odpalic na gazie


------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT

no niestety podpiety pod prostownik tez gasnie na gazie wiec to nie wina akumulatora. jak wroci ojciec z pracy to posprawdzam czy wszystkie elektro zawory sie otwieraja i bede dalej szukał problemu..... zamule sie jak problem tkwi w braku gazu w butli....... choc mało prawdopodobne bo powinienem zrobic 100 km( no moze 80 jak go cisne) a zrobiłem dopiero 50 na tym tankowaniu. i co gorsze wskaznik na butli nie działa i nie ma na niego sposobu
~~>najszybszy w miescie<~~ :P
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

A może zatankowałeś na jakiejś podwurkowej stacyjce i było tam więcej Butanu niż propanu i przez to silnik nie chce działać ? :mrgreen:

Sprawdź elektrozawory.
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

new90, już to kiedys pisałem ale... czy ja silnik nagrzejesz i dopiero wtedy przełączysz na gaz to tez ci gasnie?
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
new90
Posty: 705
Rejestracja: 17 cze 2009, 11:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: new90 »

juz mam rozwiazanie...... nie otwierał elektro zawor w parowniku nie miał minusa. a teraz juz wszystko ok. dzieki :smile: ;)
~~>najszybszy w miescie<~~ :P
ODPOWIEDZ