Grill

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

monets pisze:Mam Zapytanko czy jest gdzies konkretny Grill do mk5?
szukaj tego z cossy

Tigerbart, jeszcze w zeszłym roku pytałem o wiązkę do mojego sprzęta i ASO w Krakowie odpowiedziało że wiązki zostały wycofane ze sprzedaży a ostatnia cena to właśnie jakieś 2k... Może do Mk7 jeszcze są?
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
monets

Post autor: monets »

Yagr nie ma nic innego ? a nie wie ktos kto robi grille? mam fotke ladnego grilla za czasow czarnego essa
Załączniki
100_0320.jpg
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

to jakiś "home made" zrobiony na bazie zwykłego grila. Oprócz grilla z cossy możesz poszukać litego grila z RS/XR3i, poza tym mój standardowy mi się dość podoba i jest dobrą bazą do dalszych przeróbek. Jak chcesz mieć taki jak na fotce to kup sobie zwykły i domowym sposobem utnij co zbędne i wstaw siatkę, potem w lakier całość i masz jak ten ze zdjęcia.


ps. tu http://www.allegro.pl/item566811376_for ... 90_92.html masz podobny do mojego, wycinasz tylko poziomą listwę ze znaczkiem i wstawiasz siatkę i będzie podobny do tego ze zdjęcia
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

Są wiązki do Mk7, ale trzeba kupić całą wiązkę kabinową, co jest straszliwym kosztem... Wydłubał bym na szrocie lepiej.... sporo pracy ale za to z 2tyśki masz w kieszeni...
ODPOWIEDZ