Gdzie tankujecie?

Moderator: Moderatorzy

ludi45

Post autor: ludi45 »

tak dokladnie Mikosz,a czemu pytasz?
Awatar użytkownika
jakobs72
Posty: 900
Rejestracja: 15 paź 2006, 22:47
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: jakobs72 »

A ja tankuję na lukoilu. Porządne ruskie paliwo i na dodatek tańsze o około 8-10 groszy od konkurencji :)
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Co prawda nie na temat - ale jak zatankowałem na próbę na Lukoilu LPG , to przejechałem o 30 km mniej - tak , że gaz na tej stacji jest gorszy i wychodzi ogólnie drożej.
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
neosystem

Post autor: neosystem »

ogółem to tylko na LukOil, jedynie nie tankuje na BP bo ess mi dziwnie jeździ :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mikosz
Posty: 1689
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:57
Lokalizacja: UK

Post autor: Mikosz »

ludi45, no pytam ponieważ temat jest po to żeby tu pisać konkretną nazwe paliwa i stacje. Odezwe Ci na PW w innej sprawie by tu nie zaśmiecać teksty nie na temat ;-)

Jeśli chodzi o Łukoil to owszem mają dobre paliwo i nie narzekałem po pierwszym tankowaniu ale niestety dużo nie jeżdżę i nie mam komputera pokładowego żeby sprawdzić jakie spalanie jest... Różnie bywa tak jak z Orlenem.
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12701
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

neosystem pisze:nie tankuje na BP bo ess mi dziwnie jeździ :mrgreen: :mrgreen:
no to ja napisze że 90% tankowań odbywam na BP i leje ultimate i jest zajefajnie.



Mikosz ja też kiedyś tankowałem na neste czy jak się to tam pisze i powiem ci że jak przestałem tam jeździć i tankowałem na BP i ORLENie to różnica w spalaniu jest ogromna! no chyba że przez całe lato na Tyskiej stacji neste było lewe paliwo aaa
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
timo

Post autor: timo »

A ja caly czas od kiedy zrobilo sie kapke cieplej zalewam na Bliskiej BIO(2.99L) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
longer1981

Post autor: longer1981 »

Ja nadal tankuje w garażu za 2.50 zł. -- literek "ON" Dzisiaj mi przywiózł 160 literków za 390 zł. I jak widać 10 zł.opuścił.
ODPOWIEDZ