Spoiler na klapie

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

deathrider_85

Spoiler na klapie

Post autor: deathrider_85 »

Witam!
Mam pytanko, mianowicie interesuje mnie jak są montowane szpilki w spoilerze w Essim XR3i.
U mnie spoiler się strasznie tłucze na dziurach, bo nie jest przykręcony na środku, dzisiaj chciałem go w końcu dokręcić i się okazało, że szpilka jest ukręcona :???:.
Zastanawiam się teraz czy spoiler mogę sobie wyrzucić i kupić używkę, czy te szpilki są na wkręt i uda mi się go jeszcze uratować.
W ogóle gość, który ten spoiler odkręcał wcześniej, to musiał być strasznym matołem, bo nie wiem czemu do przykręcenia go w jednym miejscu użył nakrętki o grubości max 2mm :mad:.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
nonam
Posty: 4610
Rejestracja: 06 wrz 2007, 23:24
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: nonam »

U mnie jakiś osioł nie podłożył nic pod spoiler przy dokręcaniu, w efekcie cały się rusza, wchodzi pod spód woda i zaczyna gnić w miejscu łączenia z klapą, także chyba w ogóle go wyrzucę
Bo z mocą jest tak, że zawsze jej za mało.

Kierowca bombowca.
deathrider_85

Post autor: deathrider_85 »

U mnie też pojawiła się rdza w miejscu, gdzie się tłucze, ale zabezpieczę, to antykorozją i poprawie lakierem.
Pod spoilerem i tak nie będzie widać takiej poprawki.
Awatar użytkownika
KuRowSKi
Posty: 582
Rejestracja: 13 lut 2007, 08:16
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Post autor: KuRowSKi »

Ja po lakierowaniu klapy przykleiłem spoiler klejem do szyb i nic się nie dzieje.
www.VolvoTech.pl ---Elektromechanik---
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

ja u siebie jak ściągałem to okazało się że w spojler jest wtopiona balach i na wkręty przykręciłem do tego dałem gumowe podkładki zrobione ze starej dętki rowerowej i jest OK nic nie rdzewieje
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
ODPOWIEDZ