Co powiecie na głosniki w tymmijescu

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

lukasz

Co powiecie na głosniki w tymmijescu

Post autor: lukasz »

Jako ze mam kombiaka i z tyłu nie mam głośników, wymysliłem ze zamontuje je w tylniej cześci dachu tam gdzie jest lampa, w tapicerce podsufitka-pomysł żywcem wziety z BMW 3 kombi gdzie je tak monwali? Ogolnie znalazłem wiazke kabli w progu tylko ze ktore sa od głosników? Sa dwa kable oddzielnie zaizolowane w calosci....ale powinny byc chyba 4. Jest druga wiazka ale tam juz jest ich duuuzo wiecej. Czy wiecei jakie kolory powinny miec te kable? Czy raczej wyjac trzeba radio do ktorego nie mam tych odbezpieczajacych kluczy :)
Awatar użytkownika
cidzej
Posty: 11734
Rejestracja: 11 sie 2006, 15:15
Lokalizacja: WE/WI/WW/WSC
Pojemność: 1400
Rocznik: 1996
Generacja: MK7
Nadwozie: Cabrio

Post autor: cidzej »

jezeli chcesz zeby ci cokolwiek brzdakalo z tylu to mozesz sprobowac tam cos zamontowac, ale z doswiadczenia w kilku autach powiem ci, ze glosniki w tym miejscu kompletnie sie nie spisuja. wogole nie ma niskich tonow. robia tylko za takie "pierdziawki"

lepiej zmontuj sobie na tyl skrzynke z MDF pod glosnik basowy a z gory skrzynki zamontuj 2 glosniki i bedzie cacy :D
Awatar użytkownika
KuRowSKi
Posty: 582
Rejestracja: 13 lut 2007, 08:16
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Post autor: KuRowSKi »

Kolory kabli to na jedną stronę (żóto-czerwony i biało-czerwony) a na drugą stronę (żółto-czarny i biało-czarny)
www.VolvoTech.pl ---Elektromechanik---
maisto2

Post autor: maisto2 »

Jak nie masz kluczy weź dwa śrubokręty płaskie cienkie i delikatnie z boku radia wepchnij i odepchnij do środka jeden bok radia jak puszcza zatrzaski pociagni delikatnie do przodu i to samo z druga strona. Jeśli chodzi o głośniczki to czym mniejsze to muszą być na 100% markowe aby coś grało.
lukasz

Post autor: lukasz »

Sposób z srubokretem podziałał :) co do głośników to inwestuje w cos naprawde dobrego , a co do miejsca to rzeczywiscie skoro tam nie najlepiej brzmi to sie jeszcze zastanowie. DZieki za rady zanim wywierciłem dziury :)
ODPOWIEDZ