Felgi cossy ?

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
nonam
Posty: 4610
Rejestracja: 06 wrz 2007, 23:24
Lokalizacja: Kalisz

Felgi cossy ?

Post autor: nonam »

Nie wiem czy trafiłem w dział, ale nie wiedziałem gdzie to przypasować, także za pomyłkę przepraszam.

Zobaczcie na te fele - http://moto.allegro.pl/item310956257_al ... 6cali.html

nie podobne do tych z cossy ? Cena bardzo fajna jak za komplet z oponami.
Bo z mocą jest tak, że zawsze jej za mało.

Kierowca bombowca.
bielu

Post autor: bielu »

cossa zdaje sie miała lekko wklęsłe fele ale fakt faktem podobne są i ładne... a i cena jak piszesz atrakcyjna..tylko ze 2 oponki do śmieci
Awatar użytkownika
nonam
Posty: 4610
Rejestracja: 06 wrz 2007, 23:24
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: nonam »

2 oponki można dokupić :P A cena jest na prawdę dobra mi się wydaje jak za 16" Gdyby nie długi to już bym licytował no ale cóż, póki co zostanę przy moich 15" seryjnych
Bo z mocą jest tak, że zawsze jej za mało.

Kierowca bombowca.
mikruss

Post autor: mikruss »

To są Cossi Lock , raczej normalna cena i nie bedziesz mial problemow z zalozeniem.
Tu masz oryginalne Cossy, sa odmalowane itp, (proszkowo), sprzedaje je "mss" z FEFK'a
http://www.allegro.pl/item307880894_fel ... cossy.html

Acha zapomnialem dodac ze Cossy maja ET 25 albo 26 i trzeba blotniki poszerzać :mrgreen:
Awatar użytkownika
nonam
Posty: 4610
Rejestracja: 06 wrz 2007, 23:24
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: nonam »

mikruss, to bardzo mnie "pocieszyłeś" bo chciałem za jakiś czas takie kupić a teraz cóż... lipa :P W ogóle jak to się ma ET ? Wiem że to odsadzenie (od piasty ?)
Bo z mocą jest tak, że zawsze jej za mało.

Kierowca bombowca.
mikruss

Post autor: mikruss »

Tak ET to odsadzenie od piasty w mm. Tym mniejsze ET tym bardziej felga wysunieta jest na zewnatrz auta, a tym wieksze to bardziej schowane. Jezeli fele mają małe ET ( tutaj oryginalne Cossy) to trzeba poszezyc nadkola, chyba ze zaklepie sie ranty ale to chyba malo przy ET 25 przy escorcie. Cossi Lock mają juz wieksze ET i pasują idealnie. Nie pamietam jakie powinno byc ET w escorcie ale chyba tak 35 do 49 ET (stalowki maja 47 i 49 w fordzie). Jezeli masz np bardzo duze ET np przy alumkach ET49 to beda wyglaly smiesznie bo beda mocno schowane lub nawet beda obcierac o tarcze, to w tedy mozna zastosowac dystanse (mierzone w mm) i w tedy mając ET 49 stojuszesz np dystans 15 mm i masz juz ET 34 :mrgreen:
Awatar użytkownika
KacpeR
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2007, 14:13
Lokalizacja: STP - Stąporków
Kontakt:

Post autor: KacpeR »

a jakie powinno być odsadzenie żeby koła były równo z błotnikami? Wiesz?
mikruss

Post autor: mikruss »

Dokładnie nie wiem ale przy ET 35 i szerokosci jakies 6.5-7J to juz chyba max, bi nie tylko ET jest wazne ale takze szerokosc felgi, bo co z tego jezeli bedzie miala ET 30 a szerokosc 9J :mrgreen: to w tedy bedzie haczyc :???: o nadkole.
EDIT.
dla 35 ET spokojnie mozna ladowac fele o szerokosci 8J
Z tego co sie dowiedzialem cossy mają ET 25 i 8J, przy wycieciu rantow nadkoli nie beda haczyc, ale jezeli juz autko bedzie zaladowane to juz gdzies moze trzec.
Wiec albo blacharz albo co najwyzej Cossi locki :mrgreen:
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

zmierzcie ile jest od płaszczyzny błotnika do płaszczyzny mocowania a reszte sie policzy ;)
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
kazik

Post autor: kazik »

ja mam u siebie oryginalne felgi od cossa i powiem tylko że bez poszerzanie się nie obejdzie
nonam a co do oponek to nie są takie tanie jak ci się wydaje :cry:
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

proszę bardzo prawdziwe cossy za frajer http://www.allegro.pl/item316231983_felgi_16_4x108.html ktoś nie wie co sprzedaje
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
Awatar użytkownika
nonam
Posty: 4610
Rejestracja: 06 wrz 2007, 23:24
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: nonam »

kazik, ile kosztują opony akurat doskonale wiem :)
Bo z mocą jest tak, że zawsze jej za mało.

Kierowca bombowca.
emceha

Post autor: emceha »

mikruss pisze:To są Cossi Lock
Raczej Look :P Nie wiem co ludziom się podoba w tych felgach :???: Brzydkie są (bez urazy Kazik ;) )
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

a mi się podobają Cossy i na następny sezon też takich poszukam
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
kazik

Post autor: kazik »

emceha pisze:
mikruss pisze:To są Cossi Lock
Raczej Look :P Nie wiem co ludziom się podoba w tych felgach :???: Brzydkie są (bez urazy Kazik ;) )
nie ma sprawy :lol:
ODPOWIEDZ