Usunięcie ślady po taśmie na szybie przednim

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mikosz
Posty: 1689
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:57
Lokalizacja: UK

Usunięcie ślady po taśmie na szybie przednim

Post autor: Mikosz »

Witam,
Jakim płynem mam zmyć lub usunąć pozostałości od taśmy na szybie przednim w okolicach lusterka wstecznego?? Mam taką "plame" i to naprawde brzydko wygląda :? Na szybie była taśma. Poprzedni właściciel zdjął taśme ale jakby druga warstwa taśmy została. Wiecie napewno o co chodzi. Paznokciami bardzo ciężko i długo trzeba zdrapywać. Na tylnej szybie też widać troche resztki taśmy. Prosze o pomoc :)
emceha

Post autor: emceha »

Rozpuch, bena ekstrakcyjna, zmywacz do paznokci ;)
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

czyli śmierdząca robota :lol:
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
emceha

Post autor: emceha »

he he ale za to jaki efekt w głowie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Benzyną będzie ciężko - ja proponuje Nitro - trochę większy smród ale zmywa się szybciej i nie trzeba potem już niczym poprawiać.
Trochę gorszy efekt daje dykta (rum na kościach)
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
emceha

Post autor: emceha »

jamszoł pisze:Trochę gorszy efekt daje dykta (rum na kościach)
He he jagodzianka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mikosz
Posty: 1689
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:57
Lokalizacja: UK

Post autor: Mikosz »

emceha pisze:Rozpuch, bena ekstrakcyjna, zmywacz do paznokci ;)
Nie mam ani Nitro ani ekstrakcyjnej ani rozpucha więc miałem tylko zmywacz do paznokci narzeczonej :lol: Faktycznie dobrze zmyło choć było ciężko ale warto było pomęczyć. Teraz szyba pięknie wygląda bez plamek :mrgreen:
emceha

Post autor: emceha »

Widzisz mikosz83, nawet w damskiej kosmetyczce są rzeczy które mogą się facetowi przydać ;)
..::Decybel::..

Post autor: ..::Decybel::.. »

Ja jeszcze dodam do tego zestawu "narzędzi" ocet. Teściowa mi doradziła bo też miałem ślady po taśmie na wszystkich szybach (po kartkach że autko na sprzedaż), a ktoś użył tak perfidnej taśmy że nie szło tego normalnie oderwać...
dziku
Posty: 589
Rejestracja: 06 gru 2008, 20:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dziku »

Bardzo delikatnie zdrapać żyletką. Ja tak zrobiłem z naklejką rejestracyjną i winietkami poprzedniego właściciela - zeszły jak marzenie a szyba wygląda nadal elegancko :)
ODPOWIEDZ