Wymiana popychaczy hydraulicznych MKV

Znajdziesz tutaj opisy jak krok po kroku zabrac sie do naprawy jakiegos elementu samochodu oraz jak dokonac modyfikacji w swoim Esim

Moderator: Moderatorzy

mikruss

Post autor: mikruss »

U mnie potrzebuja któregoś kilometra :razz:
Już nie raz słyszałem że Zetec to Diesel - tak prawie :mrgreen:
MARKKO

Post autor: MARKKO »

bielu pisze:problem polega na tym ze ja jeszcze na wielu reczach sie nie znam i nie wiem gdzie czego szukać i czego słuchac bo przygode z motoryzacją dopiero zaczynam
umów sie z Któryms z klubowiczów z Łodzi i niech Ci zrobi diagnoze :P
Awatar użytkownika
bodzio82
Posty: 818
Rejestracja: 21 lip 2008, 13:54
Lokalizacja: plockie

Post autor: bodzio82 »

mikruss pisze:Już nie raz słyszałem że Zetec to Diesel - tak prawie
dizel dizlem ale jak popychacz jest walniety to odroznic latwo ze cos jednak jest nie tak :sad:
monets

Post autor: monets »

ja wiem idealnie jak stracic 2 lub 3 krzywki na walku rozrzadu w 1.4 i pozatym na nowej (urzywanej) glowicy zrobilem 800km i znowu to samo .... i zmieniam silnik na 1.8
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

monets pisze:i zmieniam silnik na 1.8
powodzenia życzę i dużo samo zaparcia bo będziesz musiał rozłożyć cały przód auta
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
monets

Post autor: monets »

spoko wszystko da sie zrobic ....
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

wiesz swapy na inny silniki wcale takie proste nie są, ale oczywiście wszystko da się zrobić dla chcącego nic trudnego
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
Awatar użytkownika
iglaxr3i
Posty: 887
Rejestracja: 17 lut 2009, 16:55
Lokalizacja: Kozin
Pojemność: 2800
Rocznik: 1992
Generacja: MK5
Nadwozie: Hatchback

Post autor: iglaxr3i »

orion przestan akurat taka zamiana nie jest trudna wiec jesli bedzie miał wszstkie potrzebne czesci i opisy to pujdzie koledze to bez problemu.
:mikolaj:
Zablokowany