Strona 1 z 1
kat czy strumienica
: 22 lis 2006, 20:35
autor: mariotorun
Siemata ludziska!
chlopaki pomozcie bo nie wiem co wstawic kata czy strumienice bo ponoc to drugie strasznie slychac w kabinie a tego bym raczej nie chcial. dajcie znac w miare szybko.
: 22 lis 2006, 20:45
autor: cidzej
puche po kacie z rurą w środku i to wszystko
: 22 lis 2006, 21:19
autor: Adriano
Dopiero co zakończyła się debata na ten temat:
http://siec.no-ip.com/forum/viewtopic.p ... bc98cf4045 Jak szukasz odpowiedzi to najpierw zobacz w opcji SZUKAJ: wpisujesz słowo "katalizator" i zaraz masz na pierwszym miejscu taki sam temat jak teraz Ty zacząłeś

Sam też kiedyś o tym pisałem. Wstawiłem do Escorta strumienicę. Gdybym mógł cofnąć czas to wstawiłbym nowy katalizator. Ale to tylko moje skromne zdanie, no i opcja finansowo droższa

Ale co do różnicy w odgłosie wewnątrz to nie zauważyłem zwiększonego hałasu, mimo że w trakcie tej wymiany byłem świeżo co po zabiegu przywracania słuchu, bo tak się stało, że na jedno ucho chwilowo straciłem słuch.
: 22 lis 2006, 23:44
autor: Jamszoł
Adriano - ponoć jak mówią daj to nie słyszysz na oba ale jak mówią masz do masz doskonały słuch ?

: 23 lis 2006, 08:27
autor: emceha
mariotorun pisze:co wstawic kata czy strumienice bo ponoc to drugie strasznie slychac w kabinie
Szczerze Ci powiem że po raz pierwszy się spotykam z takim stwierdzeniem

Jeżdżę na drugiej strumienicy w tym samym aucie i ani jedna ani druga nie wydawała żadnych niepożądanych dźwięków.
A tak na marginesie to
Adriano ma rację: TEMAT JUŻ BYŁ!!!
: 23 lis 2006, 18:36
autor: Jamszoł
Adriano - to był żart

: 23 lis 2006, 21:31
autor: Adriano
jamszoł pisze:Adriano - to był żart

No myślę

Nie gniewam się
