świece

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

jurek, znowu czepiasz się szczegółów :P jak bedzie chciał kupić motorcrafty to jak ma w sklepie zapytać? "poproszę świece te które produkuje firma X ale napisane jest na nich "motorcraft""... ? Może i Motorcraft to tylko napis pakowany przez faktycznego producenta na życzenie zleceniodawcy ale zwykle gwarantuje on wystarczającą jakość i na tym poprzestańmy ;)
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
emceha

Post autor: emceha »

Drobna poprawka - z tego co wiem to teraz jest FoMoCo (Ford Motor Company) jako jedyny dostawca "oryginalnych" części. Co do NGK nieufam tej firmie. 3 świece na 4 kupione do mnie były wadliwe :???:
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

emceha, Możliwe , że kupiłeś jakieś "promocyjne"
Nie twierdzę , że Ty się połasiłeś na takie ale właściciel sklepu - jak najbardziej.
Yagr, Masz rację - czepiam się - już nie będę - be Jamszoł :oops:
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

jamszoł pisze:emceha, Możliwe , że kupiłeś jakieś "promocyjne"
Nie twierdzę , że Ty się połasiłeś na takie ale właściciel sklepu - jak najbardziej.
wiem że ile głów tyle opinii ale ja już drugi komplet NGK V-line katuje i to na gazie i żadnych strzałów czy innych problemów... więc może , Przemek, tylko tak felernie trafiłes albo sprzedawca cię w ch... TRˇBĘ zrobił ;) A z tym FoMoCo to juz nie wiem jak to jest... bo z tym "szyldem" to towary były już za caprii a gdzieniegdzie pisze że Motorcraft i FoMoCo maja taka sama specyfikację... Jakość w każdym bądż razie taka sama ;)
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
sajsen

Post autor: sajsen »

ja mialem w fiescie NGK
1.3 96 r z gazem
polecam nie zawiodlem sie na nich

teraz w essim tez je mam i jest extra
Rob

Post autor: Rob »

Ja NGK miałem w CC sporting , Pug 309 i 405 no i Essi . Zawsze ok . Bez problemów . Polecam . Choc faktycznie słysze coraz czesciej głosy że NGK sie zepsuły ...
Może jakaś fabryka daje plamę lub podróbki ktoś trzaska ... Na razie u mnie NGK górą ... :)
emceha

Post autor: emceha »

No u mnie to wyglądało tak że mechanik je zakupił i to w Intercarsie no i padły k**wy przy próbie rozruchu silnika po remoncie :( Założyliśmy moje stare motorcrafty i silnik od razu zagadał ;)
ODPOWIEDZ