Kierunkowskazy

Moderator: Moderatorzy

Yukas

Kierunkowskazy

Post autor: Yukas »

Powiedzcie mi chłopaki w jaki sposób odkręca się kierunkowskazy w Essim MKIV ?
Nie mam niestety książki serwisowej i nie moge tego sprawdzić.
Musze wymienić błotnik, bo mam wgnieciony (taki już kupiłem) i niewiem jak mam odkręcić kierunkowskaz aby go nie połamać. Z zewnątrz nic nie widać, a jak zaglądałem pod maske to przez dziurke widać tylko sam plastik.
Arekrei

Post autor: Arekrei »

Mam nadziejze ze chodzi Ci o ta kostke kierunkowskaz;)Yukas musisz go przekrecic z tego co pamietam w Lewo ;) najpierw docisnij a potem przekrec i po klopocie:mrgreen:
Yukas

Post autor: Yukas »

Chodzi mi dokładnie o kierunkowskaz czyli inaczej migacz. Po odłączeniu przewodu nie moge go całego wyjąć (klosza też nie moge zdjąć bo nie wodze żadnych śróbek), niewiem o co chodzi z tym, a boje się go połamać :|
Arekrei

Post autor: Arekrei »

hmmm to ja nie wiem myslalem ze chodzi o Kostke(kierunkowskaz) Moze ktos odpisze kto wie, bo ja nie wiem. :roll:
Robson

Post autor: Robson »

Mam książkę w wersji angielskiej, i tam jest pokazane jak zdemontować kierunkowskaz...ta książka jest też na pewnej stronie o MKIV....
http://www.kis.p.lodz.pl/~djuzwik/0686-12.pdf
mam nadzieję że to Ci pomoże...
Iziek

Post autor: Iziek »

ja nie mam serwisowej ksiazki... ale mam zato instrukcje obslug:D a tam nie ma jak zdjac kierunkowskaz :( i jak zwykle po niemiecku:( , bo autko z niemiec sprowadzilem :D
Robson

Post autor: Robson »

a klikałeś na ten link???tam na stronie 7 jest pokazane jak go zdemontować....musisz wyjąc reflektor i dalej będziesz widział mocowanie kieruków....

[ Dodano: Nie 05 Cze, 2005 ]
to fragment tej książki....
ODPOWIEDZ