Wiosenny Zlot 30.03-1.04

Moderator: Moderatorzy

Głosujemy

Czas głosowania minął 26 gru 2011, 19:38

Gos. Agroturystyczne- Ania i Filip-Konin
1
4%
Ośrodek Dresso-Sulejów
13
54%
Ośrodek Skorzęcin
1
4%
Gosp.Agroturystyczne Karino-Dłutów
0
Brak głosów
Agroturystyka "U Grzegrzułki"-Siennica
2
8%
Gajówka Pilica-Łęg Ręczyński
5
21%
Arturówek-Łódź
2
8%
 
Liczba głosów: 24
kris

Post autor: kris »

przemoCK pisze:Oj Jarek Jarek...Kobieta zmienną jest i trzeba do niej podejść z wyczuciem,zrozumieniem,cierpliwością,ciepłem...a Ty byś od razu "niema że boli.... że koszula biała...",jak jaskiniowiec jakiś.Trzeba działać delikatnie i z wyczuciem,bo namawianie kobiety do zmiany zdania/postanowienia,to nie jest stabilny grunt,a co więcej jest to trudne zadanie :razz:
i za ten post się z Tobą Przemo napije na zlocie ;)
przemoCK

Post autor: przemoCK »

kris pisze:
przemoCK pisze:Oj Jarek Jarek...Kobieta zmienną jest i trzeba do niej podejść z wyczuciem,zrozumieniem,cierpliwością,ciepłem...a Ty byś od razu "niema że boli.... że koszula biała...",jak jaskiniowiec jakiś.Trzeba działać delikatnie i z wyczuciem,bo namawianie kobiety do zmiany zdania/postanowienia,to nie jest stabilny grunt,a co więcej jest to trudne zadanie :razz:
i za ten post się z Tobą Przemo napije na zlocie ;)
...I tylko dlatego ? Licze na to Krzysiu.
kris

Post autor: kris »

przemoCK pisze:...I tylko dlatego ? Licze na to Krzysiu.
nie tylko,wypijemy za spotkanie po latach :grin:
Awatar użytkownika
clhseba
Posty: 2640
Rejestracja: 22 sie 2009, 22:00
Lokalizacja: Katowice
Pojemność: 2000
Rocznik: 2007
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi

Post autor: clhseba »

Dobra ja ma byc picie to ja oddałem głos na DRSSO :)
przemoCK

Post autor: przemoCK »

clhseba pisze:Dobra ja ma byc picie to ja oddałem głos na DRSSO :)
Seba i to była bardzo dobra decyzja. :razz:
przemoCK

Post autor: przemoCK »

Grzesiu,bo to nigdy nie jest problem.
Coś Motylek się nie odzywa i od wczoraj się nie logował ? :cry: :?:
kris

Post autor: kris »

przemoCK pisze:Coś Motylek się nie odzywa i od wczoraj się nie logował ? :cry: :?:
prawdopodobnie znam powód.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2011, 20:18 przez kris, łącznie zmieniany 3 razy.
Kudłaty_EZG
Posty: 3397
Rejestracja: 23 sie 2009, 10:31
Lokalizacja: Głowno

Post autor: Kudłaty_EZG »

z tego co wiem nie ma dostępu do neta
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcie.. redukcja, but i odcięcie :DDD
przemoCK

Post autor: przemoCK »

jarekezg pisze:z tego co wiem nie ma dostępu do neta
Już popsułeś ? :razz:
kris

Post autor: kris »

Mysle ,że faworyt jest jeden a wynik chyba sie nie zmieni,więc po zakończeniu ankiety lecimy z listą,myślę,że z okazji Świąt moderatorzy będą wyrozumiali i osoby które juz się zadeklarowały i zrezygnowały nagle nie zostana nagrodzone ;)
Escorciara

Post autor: Escorciara »

Zagłosowałam na Siennicę, bo to najbliżej domu a Escorcik jednak 28lat ma...Ale skoro we wrześniu bez problemów pojechał na Słowacje, to czemu nie dojedzie do Sulejowa?;-)
przemoCK

Post autor: przemoCK »

Escorciara pisze:Zagłosowałam na Siennicę, bo to najbliżej domu a Escorcik jednak 28lat ma...Ale skoro we wrześniu bez problemów pojechał na Słowacje, to czemu nie dojedzie do Sulejowa?;-)
Agniecha jeśli chcesz i będziesz jechała przez Kielce,to mogę być Twoim cieniem od CK do Sulejowa.W razie czego (odpukać...awarii) mam wszystko przy sobie (narzędzia,linkę,przewody rozruchowe itd).Wyjadę po Ciebie na obrzeża miasta i pojedziemy dalej razem.Telefony i szczegoły na PW jeśli zechcesz tak zrobić.
mateusz

Post autor: mateusz »

przemoCK pisze:
Escorciara pisze:Zagłosowałam na Siennicę, bo to najbliżej domu a Escorcik jednak 28lat ma...Ale skoro we wrześniu bez problemów pojechał na Słowacje, to czemu nie dojedzie do Sulejowa?;-)
Agniecha jeśli chcesz i będziesz jechała przez Kielce,to mogę być Twoim cieniem od CK do Sulejowa.W razie czego (odpukać...awarii) mam wszystko przy sobie (narzędzia,linkę,przewody rozruchowe itd).Wyjadę po Ciebie na obrzeża miasta i pojedziemy dalej razem.Telefony i szczegoły na PW jeśli zechcesz tak zrobić.
Jeśli nie macie nic przeciwko, to gdybym dał radę się wybrać na ten zlocik to może "podłączyłbym" się do waszej kolumny i pojechalibyśmy na 3 autka ;-)
Co Wy na to ?;)
przemoCK

Post autor: przemoCK »

Mateusz jak najbardziej.Szczegoły dogadamy.
kris

Post autor: kris »

Przypominam o głosowaniu,jeszcze tylko niecałe 4 dni :grin:



UWAGA

Wybieramy miejsce wiosennego zlotu,proszę o głosowanie osób,które deklarują przyjazd,jeśli nie zamierzasz przyjechać-nie głosuj,każda taka próba będzie nagrodzona.
Jedziemy z koksem.

Zlot ma się odbyć w dniach 30-31.03-1.04 2012roku. (piątek-niedziela)
ODPOWIEDZ