Wiosenny zlot FETP?

Informacje o zlotach i spotach i nic wiecej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

Zrobię wam ta ankietę tylko proszę o ewentualne uzupełnienie czy jeszcze jakaś miejscówka ma być dodana do listy wyboru? Linki pozbierane z tematu. Termin zlotu 30.03-01.04.2012
http://www.e-agro.pl/katalog/przek.php? ... afilip.net
http://www.dresso.pl/osrodek.html
http://www.skorzecin.pl/
http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/lodzkie/agroturystyka
http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/dluto ... tyka/31883
http://www.ptaki10.cba.pl/kontakt.html
http://www.pilica.net/
Arturówek?
Pęczniew?
U Kowala?? :D
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1787
Rejestracja: 19 mar 2007, 23:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kowal »

dodaj "noclegi in da kowal garage" ;) opinie może wyrazić Wiesiu, który odbył tam swój obóz pracy :P

to ja proszę, aby przed ankietą za każdą propozycją stanęła jedna osoba która ją podała. bo rozumiem, że każdy podany ośrodek jest przez kogoś w jakiś sposób obadany i ma ogrzewanie a szczegóły z nim związane są wam znane? :roll:

czy najpierw w ankiecie wygra ośrodek, który potem i tak zmienimy bo nie ma np ogrzewania, lub jest zamknięty od 30 września? :cool:

Arturówek nie został zaproponowany gdyż ani ja ani Secior nie sprawdziliśmy warunków. Polecam najpierw wywiedzieć się czegoś o ośrodkach widniejących w ankiecie.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2011, 12:43 przez kowal, łącznie zmieniany 1 raz.
TwojMETYL

Post autor: TwojMETYL »

a skorzęcin miał być propozycją na zlot letni, bo na wiosenny to jednak tam może być problem... więc usuwamy linka z ankiety... chyba, że próbować szukać tam czegoś z ogrzewaniem... jak chcecie mogę się rozejrzeć w wolnej chwili :p
przemoCK

Post autor: przemoCK »

Znam ośrodek,wiec pozwolicie,że wtrące trzy grosze.
Byłem z Krisem na zlocie w ośrodku DRESSO w Sulejowiew marcu 2011r.Chciałbym tam pojechać jeszcze raz.Ciepło,miejsce na grilla,ognisko (drewno we własnym zakresie,ale las za płotem).Łazienki z prysznicami ciepła/zimna woda,bezpieczny parking,brak zaplecza kuchennego w pokojach (byliśmy w pawilonie) więc czajniki trza było sobie zabrać.Biedronka dobrze zaopatrzona jest 3min jazdy od ośrodka.CPN prawie pod nosem,łatwy dojazd (to info dla posiadaczy gleby).Ogolnie ośrodek spoko.
Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1787
Rejestracja: 19 mar 2007, 23:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kowal »

przemoCK, Dresso jest już sprawdzony przez Krisa dlatego z tym nie ma problemu. Moim poprzednim postem zmierzam do tego, żeby każda propozycja, która ma znaleźć się w ankiecie była właśnie tak obadana jak ośrodek Dresso. Wiemy co tam jest, wiemy ile płacimy a do tego mamy opinię paru forumowiczów z samego pobytu tam ;)
Profesjonalna kosmetyka samochodowa.
Pranie, usuwanie rys, zabezpieczenie, renowacja, detailing
www.car-efekt.pl
"Twoje auto, Twoją wizytówką"
przemoCK

Post autor: przemoCK »

kowal pisze:przemoCK, Dresso jest już sprawdzony przez Krisa dlatego z tym nie ma problemu. Moim poprzednim postem zmierzam do tego, żeby każda propozycja, która ma znaleźć się w ankiecie była właśnie tak obadana jak ośrodek Dresso. Wiemy co tam jest, wiemy ile płacimy a do tego mamy opinię paru forumowiczów z samego pobytu tam ;)
Nasuwa sie więc pytanie.Jeśli wszystko gra...to po co szukać dalej ? Ale tak sobie tylko ... głośno myślę.
Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1787
Rejestracja: 19 mar 2007, 23:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kowal »

przemoCK pisze:Nasuwa sie więc pytanie.Jeśli wszystko gra...to po co szukać dalej ? Ale tak sobie tylko ... głośno myślę.
też tego nie rozumiem... dlatego w pewien sposób zawężam listę ;)
Profesjonalna kosmetyka samochodowa.
Pranie, usuwanie rys, zabezpieczenie, renowacja, detailing
www.car-efekt.pl
"Twoje auto, Twoją wizytówką"
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

przemoCK pisze:Nasuwa sie więc pytanie.Jeśli wszystko gra...to po co szukać dalej ? Ale tak sobie tylko ... głośno myślę.
kowal pisze:też tego nie rozumiem... dlatego w pewien sposób zawężam listę ;)
Ano dlatego, że propozycji padło kilka a deklarację przyjazdu złożyli nie tylko kris, przemock i kowal ale też parę innych osób. Jak nikt żadnych konkretów o innych ośrodkach nie przedstawi to będziecie mieć ułatwione zadanie.
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1787
Rejestracja: 19 mar 2007, 23:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kowal »

dlatego na chwile obecną dla mnie nie ma innej opcji. mnie to jest bez różnicy czy będzie to dresso czy cokolwiek innego. na chwile obecną powinniśmy mieć już wstępnie miejsce i myśleć o liście.
Profesjonalna kosmetyka samochodowa.
Pranie, usuwanie rys, zabezpieczenie, renowacja, detailing
www.car-efekt.pl
"Twoje auto, Twoją wizytówką"
Awatar użytkownika
Megi
Posty: 825
Rejestracja: 16 lis 2006, 20:19
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Megi »

kris pisze:Skoro lokalizacja jest wybrana
czyli gdzie? ;)
bo śledź był za drogi... :P
kris

Post autor: kris »

kowal pisze:przemoCK, Dresso jest już sprawdzony przez Krisa dlatego z tym nie ma problemu
kowal pisze:Wiemy co tam jest, wiemy ile płacimy a do tego mamy opinię paru forumowiczów z samego pobytu tam ;)
przemoCK pisze:Nasuwa sie więc pytanie.Jeśli wszystko gra...to po co szukać dalej ? Ale tak sobie tylko ... głośno myślę.
Yagr pisze:Jak nikt żadnych konkretów o innych ośrodkach nie przedstawi to będziecie mieć ułatwione zadanie.
kowal pisze:dlatego na chwile obecną dla mnie nie ma innej opcji. mnie to jest bez różnicy czy będzie to dresso czy cokolwiek innego. na chwile obecną powinniśmy mieć już wstępnie miejsce i myśleć o liście.
Dresso?,z tego wnioskuje ,że to będzie to,no chyba ,że ktoś inny przedstawi sprawdzoną oferte a nie link do niej. ;)
Oczywiście ,żeby nie było mówione ,że pod nosem sobie wybrałem,ja osobiście wolał bym pojechać nawet 150km.,nie rajcuje mnie tak bliska lokalizacja.
Awatar użytkownika
leszek
Posty: 2567
Rejestracja: 26 paź 2004, 16:35
Lokalizacja: warszawa
Pojemność: 1500
Rocznik: 2018
Generacja: MK1
Nadwozie: Inne

Post autor: leszek »

Oczywiście ,żeby nie było mówione ,że pod nosem sobie wybrałem,ja osobiście wolał bym pojechać nawet 150km.,nie rajcuje mnie tak bliska lokalizacja.
_________________

ale mnie rajcuje :) Mi się podoba i deklaruję przybycie do w/w lokalizacji :P
Podczas, gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować :-)
Kudłaty_EZG
Posty: 3397
Rejestracja: 23 sie 2009, 10:31
Lokalizacja: Głowno

Post autor: Kudłaty_EZG »

dresso pasi też mi :DDDDD
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcie.. redukcja, but i odcięcie :DDD
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

ja już jestem spakowany :P
przemoCK

Post autor: przemoCK »

Już się nie mogę doczekać.

ps.Czy będą klubowe lepki ? Bo jakiś taki goły mondek jest...
ODPOWIEDZ