Dziwne zachowanie centralnego zamka

Moderator: Moderatorzy

kris

Dziwne zachowanie centralnego zamka

Post autor: kris »

Witam,dzisiaj udało mi się założyć oświetlenie krańcowe drzwi od kierowcy,mase wziąłem z wyłącznika krańcowego natomiast plusa z centralnego zamka.
Na kostce od centralnego są 4 przewody,miernikiem sprawdziłem i na dwóch jest plus,więc z niego wziąłem zasilanie lampki.
Wszystko działa jak malina tylko mam teraz pytanko do właścicieli MK7 z centralnym i brzęczykiem zapalonych świateł ,czy u was na zapalonych światłach w czasie jazdy jak wciśnie się klamki i centralny zamknie drzwi to BRZĘCZYK PRUJE RYJA :?: :?: :?:
Na zgaszonych lampach i po wciśnięciu klamek jest cisza.

Niech ktoś napisze jak powinno być, bo inaczej czeka mnie przeróbka.
Kudłaty_EZG
Posty: 3397
Rejestracja: 23 sie 2009, 10:31
Lokalizacja: Głowno

Post autor: Kudłaty_EZG »

kris2629, siedzi cicho- można się zamknąć i siedzi cicho
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcie.. redukcja, but i odcięcie :DDD
kris

Post autor: kris »

jarekezg, na zgaszonych cicho,ale na mijania czy postojach wyje :mad:

oczywiście drzwi zamknięte i wciśnięte klamki.
Kudłaty_EZG
Posty: 3397
Rejestracja: 23 sie 2009, 10:31
Lokalizacja: Głowno

Post autor: Kudłaty_EZG »

kris2629, a powinien siedzieć cicho dopóki drzwi zamknięte- w essim tak mam

w roverze jeszcze fajniej bo żeby się odezwał oprócz otwartych drzwi musi być wyłączony silnik bo jak silnik pracuje to też nie drze ryja :) co mnie w essim wkurzało jak np wychodziłem z auta tylko bramę zamknąć/otworzyć
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcie.. redukcja, but i odcięcie :DDD
kris

Post autor: kris »

jarekezg, czy ty rozumiesz o czym ja pisze???

Inaczej,włazisz do auta,zamykasz drzwi,włączasz postoje,wciskasz klamki(centralny zamyka)


powinno piszczeć czy nie???
Kudłaty_EZG
Posty: 3397
Rejestracja: 23 sie 2009, 10:31
Lokalizacja: Głowno

Post autor: Kudłaty_EZG »

mówie że nie
jarekezg pisze:kris2629, a powinien siedzieć cicho dopóki drzwi zamknięte- w essim tak mam
w essim piszczy TYLKO jak drzwi otwarte- fizycznie

[ Dodano: 17 Kwiecień 2011, 18:24 ]
przeca to bez sensu żeby piszczał się jak się chcesz zamknąć z zapalonymi światłami
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcie.. redukcja, but i odcięcie :DDD
kris

Post autor: kris »

No to co to może być?skąd wziąść tego jeb...plusa żeby nie piszczało?
od razu mówie że ze skrzynki nie biore bo coś jeszcze popitole,może z aku bezpośrednio?
Kudłaty_EZG
Posty: 3397
Rejestracja: 23 sie 2009, 10:31
Lokalizacja: Głowno

Post autor: Kudłaty_EZG »

lustra może masz elektryczne?
zdaje się że też mają stały plus

[ Dodano: 17 Kwiecień 2011, 18:30 ]
A widzisz już wiem :) weź tego drugiego plusa z drzwi bo widać na tym po zamknięciu pojawia się masa przez dodane oświetlenie idzie do krańcówki i masz tak jakby zadziałała krańcówka
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcie.. redukcja, but i odcięcie :DDD
kris

Post autor: kris »

Może i masz racje,żarówka poprzez wolfram może zamykać obwód i dlatego głupieje brzęczyk,spróbuje jeszcze wsadzić leda postojowego a jak nie pomoże to złape plusa z drugiego kabla,tylko żeby jeszcze większe cuda się nie działy.
Kudłaty_EZG
Posty: 3397
Rejestracja: 23 sie 2009, 10:31
Lokalizacja: Głowno

Post autor: Kudłaty_EZG »

kris- lampka w podsufitce się zapala jak zamkniesz centralnym drzwi?

[ Dodano: 17 Kwiecień 2011, 18:45 ]
kris2629, oj teraz zobaczyłem post: tak wstaw leda zamiast żarówki i powinno grać
Załączniki
a
a
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcie.. redukcja, but i odcięcie :DDD
kris

Post autor: kris »

jarekezg, tak właśnie myślałem o ledzie,wstawie go i zobaczymy co będzie.
Kudłaty_EZG
Posty: 3397
Rejestracja: 23 sie 2009, 10:31
Lokalizacja: Głowno

Post autor: Kudłaty_EZG »

kris2629, tylko takiego który tylko jednostronnie przewodzi bo ostatnio gdzieś widziałem cudo które przewodziło w obie strony choć nie potrafię wyjaśnić jak i dlaczego
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcie.. redukcja, but i odcięcie :DDD
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12701
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

kris2629 pisze:,czy u was na zapalonych światłach w czasie jazdy jak wciśnie się klamki i centralny zamknie drzwi to BRZĘCZYK PRUJE RYJA :?: :?: :?:
cisza jest
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
kris

Post autor: kris »

Jest tu może jakaś osoba obczajona w temacie?
osoba która robiła coś takiego,lub wie skąd wziąść plusa,żeby nie działy się cuda?
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12701
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

sie nie znam ale jak działa ta krańcówka w drzwiach? to też jakoś na zasadzie plusa i minusa nie? dochodzi jeden przewód plusowy a minus to drzwi nie? to można do tego się podłączyć?
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
ODPOWIEDZ