Oświetlenie wnętrza Essiego

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

Albercik

Post autor: Albercik »

też kombinowałem z tą lampką z przodu, ale osłony p.słoneczne zasłaniają tą lampkę :/
Mariusz_B

Post autor: Mariusz_B »

Mikosz jutro wrzuce fotki tego oświetlenia (mały problem z aparatem :) dzisiaj oswietlenie podłączyłem do drugiego kanału auto alarmu i jak z domu chce zobaczyc czy nikt nie buszuje w aucie dwa klawisze i w aucie nastaje jasnosc :lol:
Awatar użytkownika
andkar
Posty: 720
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:00
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: andkar »

Jeśli możesz napisz coś więcej, ciekawi mnie to. Jak z instalacją, do czego się wpiąć, którędy. W sumie mogę sam do tego dojść bo żaden z tym problem, ale ta informacja nie przyda się tylko mi, ale całości użytkowników forum Tak myślę...

Ja podłączyłem się bezpośrednio do lampki w podsufitce - miałem taką możliwość bo zmieniałem podsufitkę na nową - to dlatego jest taka ładna :D
Oprawka jest taka sama jak w podświetleniu bagażnika/nóg

Inna możliwość to w lewym słupku przy szybie idą 3 kabelki do lampki na środku dachu, można się tam wpiąć i przeciągnąć kabel w metalowym tunelu dachu przy przedniej szybie pod podsufitką.
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Super, dziękuję. Aczkolwiek nie będę tego montował, wystarczy mi światła już w środku. Ale dzięki, to chociaż już wiem co i jak...
Albercik

Post autor: Albercik »

Ja kombinowałem trochę nad tym i wymyśliłem, żeby wsadzić w tylne słupki (P+L) takie lampki, jak są w bagażniku. Oczywiście do tego oświetlenie nóg P+T i wymiana lampki na tą w GHIA. Co do doświetlenie przodu kabiny, to kombinowałem coś na styl ramek świetlnych w daszki p.słoneczne, ale to był pomysł i narazie nic nowego w tym temacie nie wymyśliłem...
Mariusz_B

Post autor: Mariusz_B »

Oto fotka mojej lampki o której wczesniej pisałem :)
Załączniki
Lampka za 5 zł
Lampka za 5 zł
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

No tak, fajnie. U mnie nie zda egzaminu. Szyber...
ODPOWIEDZ