Strona 170 z 170

Re: Upolowane na drodze ;)

: 16 cze 2026, 15:16
autor: WieSiu
No a nie ? :D 50 km/u na piątce i but.

Re: Upolowane na drodze ;)

: 17 cze 2026, 18:20
autor: Hex
IMG_0907.JPG
Ładny był skurczybyk, taki bez śladów rudej na zewnątrz. 8)

Re: Upolowane na drodze ;)

: 18 cze 2026, 10:18
autor: WieSiu
Niedługo tylko w takich miejscach będą w miarę ładne :) też w Grecji widzialem sporo escortow. Ale najstarsze to mk5. Starszych nie widziałem

Re: Upolowane na drodze ;)

: 18 cze 2026, 13:55
autor: Kleszczak
WieSiu pisze: 18 cze 2026, 10:18 Niedługo tylko w takich miejscach będą w miarę ładne :) też w Grecji widzialem sporo escortow. Ale najstarsze to mk5. Starszych nie widziałem
starsze wykupili anglicy i reszta ;) Anglicy teraz już kupują w Chinach nowe budy.