powiększenie gniazd zaworowych

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

Grand

Post autor: Grand »

jemu chodziło o spasowywanie zaworka z głowica, a to zrobisz sam pastą polerską możesz se dopasować, możesz kanały wypolerować powiększyć też sam zdjąć załozyć głowice też sam możesz to zrobić i to bardziej cieszy niż oddać auto do mechanika i czekać aż " Ci zrobi "
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

Grand, zgadza się ale gdy już wstawiasz większe grzybki to sama pasta polerska nie wystarczy...
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Grand

Post autor: Grand »

no spasować toto to tokarką można by frezarką....

choć wg mnie osoboście prywatnie IHMO niema to żadnego sensu, może gdyby jeszcze załozyć cztery gaźniki zamiast wtrysku i ostrzejsze wałki to by to mialo prawo jeździć lepiej ;]

sama zmiana zaworka nic nieda bo itak się więcej nie napełni przecież wtedy wązkim gardłem jest kolektor ssący/przepusnica, filtr itd.
a w druga strone kolektor wydechy itd..

jeden mod musi za sobą pociągnąć kilka innych wtedy to ma sens. silnik to maszyna gdzie wszystko ze sobą współpracuje

to tak jak stoi w szeregu kilkuset robotników i podają sobie cegły, nic nieda to, że jednego wymienisz na pudziana ;]
ale jak większość wymienisz na pudzianów to będziesz miał efektywniejsze podawanie cegieł :grin:
Awatar użytkownika
iglaxr3i
Posty: 887
Rejestracja: 17 lut 2009, 16:55
Lokalizacja: Kozin
Pojemność: 2800
Rocznik: 1992
Generacja: MK5
Nadwozie: Hatchback

Post autor: iglaxr3i »

Sprostowanie zrobie a wiec:
-głowica bedzie dawana tylko do planowania
-kanały i gniazda bede robił sam i do tego nie sa potrzebne zadne maszyny za 100 tys.
bo dla chcacego nic trudnego ,w razie jak cos spieprz.. to mam 2 w zapasie.

A co do przepustnic to nie wybiegac mi przed szereg jasne Grand ,wałki juz sa i kolektor wydechowy tez.
:mikolaj:
Grand

Post autor: Grand »

polerowałem ja swego czasu kanały w escorcie....
ODPOWIEDZ