Tester Lakieru

Moderator: Moderatorzy

ELpYndoL

Tester Lakieru

Post autor: ELpYndoL »

czy ktos z WAS miał doczynienia z takim urzadzonkiem ? jest sporo róznych na allegro co jest godne polecenia i na ile to jest faktycznie przydatne ;)
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12701
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

najlepszy sprzęt (podobno) mają rzeczozanawcy z firm ubezpieczeniowych i może podpatrzeć u nich co mają?
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

albo popytac lakiernika on by wiedział czy to co jest nawypisywane w tych aukcjach to choc troszke prawda :) ale nie znam zadnego lakiernika :(
emceha

Post autor: emceha »

Yanek, pytasz o długopis z magnesem??? Jeśli tak to polecam ten
http://www.allegro.pl/item400042336_tes ... stach.html

Mam własnie ten i jestem zadowolony. Ma plastik na końcówce więc nie rysuje lakieru ;) Bardzo fajna rzecz. Cholernie przydatna.
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

emceha, czy takie coś działa jak należy bo rzeczoznawcy używają takich za około 1500zł
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
emceha

Post autor: emceha »

orioninblue pisze:emceha, czy takie coś działa jak należy bo rzeczoznawcy używają takich za około 1500zł
Łukasz to ma sprawdzić jedynie gdzie ewentualnie jest szpachla :P To nie jest profesjonalne rozwiązanie mierzące grubość powłoki lakierniczej dla rzeczoznawcy tylko gadżet dla osób nie mających pojęcia o blacharce i lakiernictwie a chcących się upewnić przy kupnie że auto nie jest jeżdżącym workiem szpachli ;) Do tego celu w zupełności wystarczy.
Awatar użytkownika
lordpablo
Posty: 3055
Rejestracja: 17 lut 2007, 14:50
Lokalizacja: Siennica

Post autor: lordpablo »

u mnie w pracy urzywaja takiego testera do sprawdzenia grubości powłoki lakierniczych kratek wentylacyjnych, ale to urządzenie można również wykorzystać w celu sprawdzenia powłoki w aucie, tylko taki mały mankament kosztuje ono ok 5tyś zł (z tego co słysząłem)
jest niewielkie, może trochę większe niż pilot od tv i zasilane na baterie, więc w pełni mobilne
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Zkupiłem dzis ten tester z linku Emcehy :P jak bedzie lipa to Znajde go w tym Sosnowcu :P no jak przyjdzie to zdam wam relacje jak to sie ma i czy naprawde warto ;)
Awatar użytkownika
lordpablo
Posty: 3055
Rejestracja: 17 lut 2007, 14:50
Lokalizacja: Siennica

Post autor: lordpablo »

za taką cenę to Ty się cudów nie spodziewaj...... :mrgreen:
emceha

Post autor: emceha »

lordpablo pisze:za taką cenę to Ty się cudów nie spodziewaj......
Proste. Tak jak pisałem
emceha pisze:to ma sprawdzić jedynie gdzie ewentualnie jest szpachla To nie jest profesjonalne rozwiązanie mierzące grubość powłoki lakierniczej dla rzeczoznawcy tylko gadżet dla osób nie mających pojęcia o blacharce i lakiernictwie a chcących się upewnić przy kupnie że auto nie jest jeżdżącym workiem szpachli Do tego celu w zupełności wystarczy
;)
Yanek pisze:Znajde go w tym Sosnowcu
Zapraszam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
lordpablo
Posty: 3055
Rejestracja: 17 lut 2007, 14:50
Lokalizacja: Siennica

Post autor: lordpablo »

o no to bedzie spot Uć-Ślask :razz:
emceha

Post autor: emceha »

plus STUK ! :mrgreen:
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

lordpablo pisze:Ślask
nie Śluńsk tylko Zagłębie bo kolega skrzydlaty z Sosnowca :razz:
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
ODPOWIEDZ