Odklejony materiał na suficie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mikosz
Posty: 1689
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:57
Lokalizacja: UK

Odklejony materiał na suficie

Post autor: Mikosz »

Od kilku dni materiał na suficie odkleił sie w kilku miejscach i sobie wisi tzn. między materiałem a pianką pod sufitem metalowym jest tam powietrze. Kurcze odpuszcze pranie sufitu. pomoże klejenie ? jak tak to jakim klejem ??????
Awatar użytkownika
nonam
Posty: 4610
Rejestracja: 06 wrz 2007, 23:24
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: nonam »

U mnie zrobiło się podobnie, wyprałem podsufitke i w kilku miejscach materiał się pofalował i lekko zwisa, ale wg mnie nie ma sensu tego rozbierać i robić, bo więcej z tym roboty żeby wyciągnąć podsufitke niż co warte :P
Bo z mocą jest tak, że zawsze jej za mało.

Kierowca bombowca.
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

ja jak wyprałem podsufitkę to zrobił mi się balon :evil: dlatego wymontowałem wszystko oderwałem do końca i przykleiłem niebrudzącym klejem do tkanin w sprayu
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
bogdanatorx

Post autor: bogdanatorx »

mi sie przy szybie odklejało. Sprawe załatwił klej szewski....Super sprawa....Łapie w kilka sekund i nie zostawia zadnych plam po przebiciu. A w razie czeog łatwo go zmyc.
Awatar użytkownika
Mikosz
Posty: 1689
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:57
Lokalizacja: UK

Post autor: Mikosz »

bogdanatorx pisze:mi sie przy szybie odklejało. Sprawe załatwił klej szewski....Super sprawa....Łapie w kilka sekund i nie zostawia zadnych plam po przebiciu. A w razie czeog łatwo go zmyc.
Czy możesz mi podać marke kleju szewskiego ?
W jaki sposób kleiłeś ? chyba podsufitke oderwałeś i nalałeś kleju czy jak ?
No wiesz wiszą na środku to jak dosięgnąc :(
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Ja gdybym miał to kleić niebrudzącym klejem , to byw wcisnoł taki klej do strzykawki z igłą i porobił co kawałek zastrzyki z kleju i po dociskał pod sófitkę.
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Awatar użytkownika
Mikosz
Posty: 1689
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:57
Lokalizacja: UK

Post autor: Mikosz »

Kupiłem klej szewski przezroczysty i niestety nie pomogło :( Wstrzykałem strzykawką i trzymałem aby sie oba skleiły, niestety odpadło a po drugie plamka sie pojawiła :-/ Myślę że sklei sie pod warunkiem że w te miejsca są usuwane jakieś zanieczyszczenia itp.
Pozostaje wymontować podsufitke wraz z feralnym materiałem i na nowo skleić i na to nowy materiał...
Do kupienia specjalny klej na allegro. Gdzie kupić materiał ??????? :roll:
ODPOWIEDZ