Ramka do radia, wypada

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

kvazi555

Ramka do radia, wypada

Post autor: kvazi555 »

Witam, mam problem moze nie stricte pasujący do tego działu ale wydaje mi sie on najodpowiedniejszy pękła mi ramka do radia miałem te 2 plastyczki co łacza górna cześć z dołem..wymieniłem ja na nowa i teraz jest problem co jakaś dziura czy koleina to ramka z radiem wypada, i bardzo mnie wkurza jak co chwile musze wkładac ramke spowrotem... macie jakiś pomysł jak to przymocować stabilnie, juz probowałem to jakos podgiac ale przeciez to plastik więc odpada ;/
Bosaczek55

Post autor: Bosaczek55 »

mi jak w mk 7 ta ramka co sie ja dokupuje opadala to wepchnolem dobrze kieszen trzymajacą radio i wlozylem ramke na swoje miejsce a potem delikatnie te blaszki pozaginalem na maksa i trzyma z kazdej strony...nawet sie nie ruszy...:)
Rob

Post autor: Rob »

kvazi555 pisze:jest problem co jakaś dziura czy koleina to ramka z radiem wypada
He he tez tak miałem . Ja sobie poradziłem tak że kupiłem silikon bezbarwny i ją poprostu wkleiłem . Nie polecam żadnych klei bo pózniej ciezko usunąc to co wypłynie przy docisnięciu . A silicon jak wyschnie ostrym nożykiem obetniesz to co wylezie i git ;)
Załączniki
S6002027.jpg
S6002027.jpg (404.03 KiB) Przejrzano 1452 razy
kvazi555

Post autor: kvazi555 »

kurcze ze ja o slilikonie nie pomyślałem :) dzięki bardzo Rob ;)
ODPOWIEDZ