Pompa wody

Moderator: Moderatorzy

mazi292

Pompa wody

Post autor: mazi292 »

Witajcie.

Mam pytanie bo odkąd pamiętam to cały czas mam mokrą pompe wody, nie że cieknie że są kałuże pod samochodem bo tego nie ma.

I mam pytanie co to może oznaczać? Nic się nie dzieje tylko tak pytam czysto teoretycznie

Może jakaś uszczelka albo przepuszcza wąż od pompy?
Awatar użytkownika
nonam
Posty: 4610
Rejestracja: 06 wrz 2007, 23:24
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: nonam »

Najpewniej uszczelka pompy puszcza
Bo z mocą jest tak, że zawsze jej za mało.

Kierowca bombowca.
Awatar użytkownika
driver98
Posty: 1415
Rejestracja: 28 lis 2007, 11:10
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: driver98 »

mazi292, po pierwsze jak możesz to przetrzyj i obserwój,prawdopodobnie ci się >poci< a płynu ci ubywa?
PRAWDZIWY FACET JEŹDZI DIESLEM,A BENZYNA I GAZ...DLA PANIENEK😎
mazi292

Post autor: mazi292 »

Przez rok ubyło z max na troche minimum w zbiorniczku wyrównawczym, wczoraj też wymieniałem płyn w chłodnicy

No właśnie kicha a ja wymieniałem rozrząd a nie wymieniłem pompy wody bo już brakło mi funduszy

Pozostaje obserwować, pompa chodzi cicho

[ Dodano: Czw 03 Maj, 2012 ]
Witam.

Teraz byłem synka odwieść i patrze a tu pod autem plama płynu chłodniczego, nie cieknie z chłodnicy ale chyba z pompy wody bo w tych okolicach kapie, płynu ubyło trochę poniżej minimum...


teraz pytanie jak wymienić pompe wody? W tamtym roku robiłem rozrząd ale z braku kasy nie wyminiałem pompy.

Ile będzie kosztować wymiana takiej pompy? Czytam na różnych forach to jeden pisze trzeba rozrząd zdejmować, drugi że tylko pasek, a drugi że u niego pompe napędza pasek klinowy nie wiem jak u mnie jest
ODPOWIEDZ