OŚWIETLENIE PRZEŁˇCZNIKA REGULOWANYCH REFLEKTORóW

Moderator: Moderatorzy

Vieczur

OŚWIETLENIE PRZEŁˇCZNIKA REGULOWANYCH REFLEKTORóW

Post autor: Vieczur »

Mam drobny problem, a mianowicie przepaliła mi się (chyba) żaróweczka od pokrętła regulowanych reflektorów. Czy ktoś już kiedyś tam dotarł ? Bo chciałbym wiedzieć jak tam się dostać by nic nie połamać. Serdeczne dzięki za wszelką pomoc i rady, pozdro :)
MARKKO

Post autor: MARKKO »

odkrecasz zarny plastik osłaniający zegary. po lewej stronie są śrubki wystarczy je odręcić i wychodzi Ci wszystko co masz po lewej stronie kierowcy. czyli kratka nadmuchu przyciski i pokrętło regulacji.
Vieczur

Post autor: Vieczur »

rozkręciłem to i sie ponownie zdenerwowalem ze ford zamiast dawac samych zarowek to sa one zlaczone z oprawkami i trzeba wymieniac calosc ! Tak bylo jak wymienialem te od oswietlenia zegarow. Nigdzie nie moglem dostac samej zarownki wiec pozostal mi tylko salon :( a tam skroili mnie 12,50 zl za sztuke !!
MARKKO

Post autor: MARKKO »

Takie są niestety uroki salonów firmowych :( Ja zapłaciłem w Wawie 15 zeta za sztukę :evil:
Awatar użytkownika
darcun4
Posty: 3470
Rejestracja: 22 mar 2005, 20:46
Lokalizacja: Toruń

Post autor: darcun4 »

To samo Toruń - 11,50
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Ja bez problemu wyjołem cały ten regulator i zmieniłem podświetlenie na czerwone koszt to 1zł za diode czerwoną :D

A tak na marginesie to odkąd mam ESSIEGO to to podświetlenie nie działało a teraz jest SUPER :D

Jak chcecie to pstrykne fotke i ją zamieszcze :wink:
Pavson

Post autor: Pavson »

Witam.

Właśnie dzisiaj też przeprowadziłem "zabieg" wymiany tej żaróweczki.
W Lublinie koszt oryginalnej to 20zł :shock: , a podróbki 3zł, rzecz jasna co wybrałem.
Vieczur

Post autor: Vieczur »

Yanek, jak byś mógł to proszę Ciebie bardzo...zapodaj fotkę jak to u ciebie wygląda :) Wystarczy że tylko diodę czerwoną kupiłeś ?? A nie ma tam jakiejś zielonej płytki ? Przecież ta żaróweczka świeci chyba na żółto a zielony kolor powstaje poprzez tamtą płytkę...no nie wiem...oświeć mnie proszę :wink: Aha, przecież tamta żaróweczka jest bardzo mała...czy dostanę taką diodę...gdzie mogę się za nią rozejrzeć ?
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

umnie ta żaróweczka była biała i miała naciągnięty zielony kondonik :wink: diode kupiłem w sklepie elektronicznym :wink: dostałem bez problemu,a jeśli chodzi o wielkość to dioda jest nieznacznie większa ale to w niczym nie koliduje żaróweczka 12voltowa :wink:

Vieczur co do fotek to najszybciej zapodam w sobote lub niedziele :wink:

[ Dodano: Wto 11 Paź, 2005 ]
SORKI ale troszkę się zapędziłem JA mam MKVII i tam jest inaczej JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA WPROWADZENIE W BŁˇD :oops:
ODPOWIEDZ