Szpachlowanie & malowanie

Moderator: Moderatorzy

Seeeebek

Szpachlowanie & malowanie

Post autor: Seeeebek »

Kolejny problem.
Es po małej stłuczce, postanowiłem jednak nie zmieniać całej blachy, gdyż mam juz na oku innego, ale po prostu zaszpachlować miejsce puknięcia. Jest to prawy bok od klapki paliwa po samą lampę i pod nią.
I teraz pytanko do bardziej doświadczonych w tych sprawach.
Polecacie jakąś dobrą szpachlę? Ile takie cuś schnie i po jakim czasie można to malować.

Kolejny problem przy okazji, poobdzierany zderzak, chcę go pomalować. Wystarczy po prostu psiknąć czy trzeba zdzierać całą farbę ze zderzaka?
emtees

Post autor: emtees »

Pokaż fotke jak to wygląda. Na moje możesz zdjąć w bagażniku boczek i to najpierw wypukać troche. Potem kupujesz szpachle z włóknem szklanym, a potem zwykłą szpachlówkę uniwersalną i jest ok. Nic nie pęka, nic nie odpada.
Seeeebek

Post autor: Seeeebek »

wrzuce wam wieczór ;p
to że wyklepać co się da to wiem ;p tylko mi chodziło czy jakiejś konkretnej firmy polecacie tę szpachlę czy byle co byle było też będzie?
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Możesz kupic szpachle z włóknem i bez włókna firmy NOVOL
Do pomalowania zderzaka wystarczy zmatować - głębokie rysy jeśli są to po szpachlować - ale szpachla ma być do plastiku - też NOVOL
Na koniec jak będziesz lakierował , to do tego lakieru co kupisz i pomalujesz bok - dokup i dolej zmiękczacza do lakieru ( powiesz , że do pomalowania plastikowego zderzaka to Ci dadzą odpowiedni)
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
ODPOWIEDZ