Spojler - prostowanie

Moderator: Moderatorzy

Illuminati75

Spojler - prostowanie

Post autor: Illuminati75 »

Takie pytanko. Mam od kowala spojlerek na tylną klapę i jest lekko zgięty (kształt jakby w łuk - środek za bardzo wyje do góry). W jaki sposób go prostować by nie zniszczyć? Podgrzać równomiernie całość i próbować naginać?
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

możesz spróbować opalarką, ale może ci nierówno wyjść. Napewno jst nienaturalnie wygięty?
kris

Post autor: kris »

daj no jakąś fotke tej lotki to ci powiem,bo nie wiem co chcesz tam wsadzic,jeśli masz od 6/7 to daj se siana,nic nie zrobisz,jeśli o ten chodzi ;)
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Wygotowałem go w gorącej wodzie (blisko wrzenia). Pierwsze dwa zdjęcia wskazują jak wyglądał, trzecie jak wygląda teraz. Czy taki ma mieć kształt? Jest jeszcze lekko skręcony - elementy mocowania nie idą w linii.
Załączniki
Lekka korekta kształtu. Tak ma wyglądać? Lekki łuk - czy idealnie prosto?
Lekka korekta kształtu. Tak ma wyglądać? Lekki łuk - czy idealnie prosto?
Przed prostowaniem
Przed prostowaniem
Przed prostowaniem
Przed prostowaniem
kris

Post autor: kris »

Tomek ,to jest taki jak ja mam
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Wygląda na to, że tak. Tylko jest jedno ale, teraz tak myślę - ja mam klapę prostą u siebie a Ty masz w łuk. Hmmm... Chyba jutro przy dziennym świetle będę przymierzał i dalej naginał by coś z tego wyszło jak należy...
kris

Post autor: kris »

Tomek,daj se siana,ta lotka nie przypasuje do twojego,ty masz mk5,a ten jest dedykowany do 6/7


jak chcesz coś pokombinować to tylko szalunek na środkowym mocowaniu i nadlać żywicy epoksydowej(tyle ile ci brakuje),nie podgrzewaj go bo go popierniczysz w fale
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

W fale to on jest od początku, jutro go przymierzę i się okaże jak do będzie grać z moim. Najwyżej komuś sprezentuje jak nic nie wyjdzie z tego... Generalnie po podgrzaniu jest miękki w miarę...

I chyba się różni od Twojego trochę, tak mi się wydaje, a może jestem w błędzie. Z czego to w ogóle jest?
Załączniki
Dół, środek.
Dół, środek.
Widok z tyłu.
Widok z tyłu.
Widok od strony klapy.
Widok od strony klapy.
kris

Post autor: kris »

No teraz go widać,jest całkiem inny,kombinuj,może co z tego wyjdzie ;)
Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1787
Rejestracja: 19 mar 2007, 23:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kowal »

kris2629 pisze:daj se siana,ta lotka nie przypasuje do twojego,ty masz mk5,a ten jest dedykowany do 6/7
to jest bankowo od mk5 ;)
Profesjonalna kosmetyka samochodowa.
Pranie, usuwanie rys, zabezpieczenie, renowacja, detailing
www.car-efekt.pl
"Twoje auto, Twoją wizytówką"
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Jak czas pozwoli to zobaczycie jutro na zdjęciach jak wygląda ta lotka na tylnej klapie. Brak czasu...
ODPOWIEDZ