problem z rdzą

Moderator: Moderatorzy

rasio86

problem z rdzą

Post autor: rasio86 »

Witam.
Mam problem.
Przerdzewiał mi w karoserii wlew paliwa (obwódka)
Czy wie ktoś gdzie można coś takiego przyspawać (+ - jaki koszt), zależało by mi na okolicach Tarnowskich Gór, Lublińca czy Częstochowy bo mniej wiecej tak po środku mieszkam.
pomocy.........
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Możesz kupić reparaturkę wlewu paliwa i zajechać do jakiegoś spawacza
Wyjdzie najtaniej
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14518
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

rasio86 pisze:Przerdzewiał mi w karoserii wlew paliwa (obwódka)
to blacha, blachy naprawia blacharz :)
A tak poważniej to nikt ci ceny jaką sobie zaśpiewa blacharz za taką pierdółke nie poda precyzyjnie bo co blacharz to sobie inaczej wyceni. "Pan Józek" ci to "zaheftuje" za 40zł ale nie zerknie pod spód i sam sobie zabezpieczaj, a inny fachura powie 400zł z malowaniem :) Także musisz sobie sam do jakiegoś bliskiego ci blacharza zajechać i ponegocjować. Druga sprawa - gnicie wlewu to standard ale ma głębsze podłoże - fabrycznie essy nie maja tylnych nadkoli plastikowych i spod kół błoto, śnieg i co tam chcesz jeszcze chlapie na wewnętrzna stronę błotnika. Są spore szanse że wygnite masz tez blachy pod spodem i jak dobrze poszukasz to znajdziesz dziurę do bagażnika. Więc jeśli chcesz to dobrze zrobić to trzeba wymienić wszystkie blaszki - te na wierzchu i te pod spodem, nastepnie solidnie zabezpieczyc a potem, żeby nie powtarzać tej roboty za 2-3 lata - kupić i założyć nadkola.
Wariant doraźny to żywica i płótno szklane albo szpachla z włóknem szklanym (w zalezności od postępu rudej).
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12703
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

Albo zrobić tak :d
Załączniki
Zdjęcie0232.jpg
Zdjęcie0232.jpg (229.23 KiB) Przejrzano 1953 razy
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Wezmę inspirację do swojego :) hahaha :) To jest najlepsza i słynna już reperaturka wlewu :) Szacun dla autora :)
ODPOWIEDZ