Lakier

Moderator: Moderatorzy

Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Nie powiększałem zdjęcia i nie zauważyłem. Rzeczywiście - NiCd jak Jamszoł pisze to przeżytek. Akumulator przed następnym ładowaniem by uniknąć efektu pamięciowego należy totalnie rozładować, a i to nie gwarantuje że pochodzi trochę. Kto posiada wkrętarkę akumulatorową wie o co chodzi :( Myślę, że w sklepach typu Carrefour, Tesco, za połowę tej ceny dostaniesz coś na 230V, oczywiście "bezmarkowej" firmy typu Topex. Wspomniany sąsiad używa jak pamiętam Pegasus i widzę że działa mu to...
kris

Post autor: kris »

Dlatego chciałem bezprzewodówke,bo jest problem z prądem,musiał bym kupić ze 100 m. przedłużacza,no ale trudno,a co myślicie o takiej polerce?

Bass
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

-Zasilanie: 230V/50Hz
-Moc pobierana: 110W
-Prędkość obrotowa: 3200 obr/min
-Średnica tarczy polerki: 240mm
-Klasa izolacji II
-Masa urządzenia: 2,2 kg

Małe zużycie prącu, obroty niczego sobie, cena także przystępna. Moje zdanie: TAK
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

Porządna polerka powinna mieć regulację obrotów i moc nie 110W ale tak z 1100W ;) Jesli natomiast ma to być polereczka do przygładzenia wosku i pracy max 10minut to się te z linków nadają ;) Najtańsza jaką znalazłem na Allergio spełniająca te wymagania: http://moto.allegro.pl/item1051428870_p ... rmany.html
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Jeżeli jednak, ktoś się zdecyduje na jakąś "polereczkę " jak to napisał Yagr, :mrgreen: to przy jej zakupie od razu kupcie z 10 tarcz do polerowania bo za jakieś 2-3 miesiące tarcz już nie będzie i na 100 nie dostaniecie ich nigdzie .
To są produkcje jednostkowe .
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
kris

Post autor: kris »

W tym tygodniu planuje zakup takiej polerki i mam pytanie do znawców tematu,jakie dobrać obroty do :
*polerka pastą Tempo ?
*woskowanie ?



polerka
ODPOWIEDZ