Jakie świece kupić??

Moderator: Moderatorzy

Adriano

Jakie świece kupić??

Post autor: Adriano »

Zamierzam w najbliższym czasie zakupić sobie nowe świece do mojego 1.3 z monowtryskiem. Czytałem na "konkurencyjnym" forum, że jeden gość kupił świece Bosha i mu śmierdziało spalonymi kablami, a jak zmienił na Motorcrafty to jest OK. Pomóżcie mi proszę, bo nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto i kupić czegoś złego.
Mariusz

Post autor: Mariusz »

ja mam boscha swiece i przewody jezdze prawie rok i jest ok za wszystko zaplacilem 130 zl ( 60 swiece i 70 kable)
za 100 kupisz tylko swiece motocrafta, w sumie co orginal to orginal wybor naleezy do ciebie ;)
Muminek

Post autor: Muminek »

najlepiej orginały :)
Adriano

Post autor: Adriano »

A one są dostępne bez problemu?? Bo ja zawsze jak miałem Opla to kupowałem NGK albo Bosha, o Motocraft wtedy nie słyszałem.
Mariusz

Post autor: Mariusz »

motocrafty to glownie do Forda ;) sa one raczej standardowe
tu masz link do sklepu ponoc dobre ceny
http://www.abscar.home.pl/index.php3
popatrz tez na allegro bo tez widzialem swiece
Adriano

Post autor: Adriano »

No w sumie Motocrafty nie takie drogie, ok 11 zł za sztukę. Poszukam jeszcze po sklepach. Pytanko trochę z innej bajki...Czy kupując jakiekolwiek części do Forda lepiej zawsze szukać Motocrafta jeśli to możliwe??
Mariusz

Post autor: Mariusz »

zawsze lepiej motocrafta jednak niekiedy zycie daje naucze i kaze kupowac zamienniki
np.
tarcze na przod Delphi 110 zl 2 szt do tego klocki 50 zl czyli 160 za kpl hamulcow
chcac kupic orginalne (najtaniej znalazlem) 205 kpl tarcz i klocki 100 czyli 305
roznica mowi sama za siebie
fakt ze na orginalnych pojezdzisz dluzej - przynajmniej teoretycznie ;)
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

HMMMMMMM a jakie do 1.6 16v + lpg :?:
KriSSo

Post autor: KriSSo »

Yanek, tylko motocraft platinum, tym bardziej, jeśli jest LPG :). Co ciekawe, cena motocraftów platinum jest niższa, niż świeczek BOSH platinum.
ODPOWIEDZ