brak pradu na swiecach...pomocy!!!!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12701
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

Albercik pisze:tak przy okazji, to to pyknięcie po przekręceniu kluczyka to przekaźnik pompy paliwa :P
w dieslu?
Jamszoł pisze:kupiec, Na przyszłość - prądowy do przekaźnika świec idzie przez duży bezpiecznik przy akumie a ten bezpiecznik w skrzynce to od sterowania przekaźnika .
dzięki Jamszoł, będę pamiętał :)
daniel_66 pisze:jedank bezpiecznik sie spalil
i dlatego jest właśnie forum co by do mechanika-magika nie oddawać i płacić 250zł za usługę czyli "panie! ile ja musiałem se kabli naprawiać i styków po czyścić!" :d
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
Albercik

Post autor: Albercik »

kupiec pisze:"panie! ile ja musiałem se kabli naprawiać i styków po czyścić!"
Lepsze to niż ASO, gdzie kumpel oddał auto na wymianę filtra powietrza, świec i kabli, a oni wymienili mu silnik krokowy, bo troochę falowały obroty :mrgreen:

A co do pompy paliwa, to przeca w diesel'u też jest pompa, nie? ;)
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12701
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

Albercik pisze:A co do pompy paliwa, to przeca w diesel'u też jest pompa, nie? ;)
jest ale działa na trochę innej zasadzie jak w benzynie.
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
Falconx

Post autor: Falconx »

Albercik pisze:tak przy okazji, to to pyknięcie po przekręceniu kluczyka to przekaźnik pompy paliwa
W nowych dieslach na common railu to tak , a i to nie we wszystkich , ale w starym dieslu nie ma elektrycznej pompy paliwa .Może byc pyk tylko z przekaznika świec żarowych , albo z zaworu na pompie wtryskowej.
ODPOWIEDZ