Tylnia Klapa

Moderator: Moderatorzy

giereq

Tylnia Klapa

Post autor: giereq »

Witam Serdecznie,

Dzisiaj znalazłem nową klapę bagażnika do mojego esinka i chcę zamienić tę obecną(szpachla mi odłazi), pytanie brzmi jak zdemontować klapę i założyć nową, nie mam czym jej przewieźć a tamten gość co ją sprzedaje nie demontował tego. Wiem że trzyma się na dwóch zawiasach przy dachu. Problem tylko co ze spryskiwaczem i resztą elektryki, w sumie najważniejsze żeby odłączyć trezci stop i reszta mogą chwilowo nie działać:) Prosze o możliwie szybkie odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Już wiem :)

Prosta sprawa, klapa trzyma się na dwóch zawiasach po dwie śruby m10 najlepiej, troszke odgiąć podsufitkę i grzechotką świetnie idą. kwestia elektryki, jest w klapie przewod zakończony wtyczką która schodzi po lewej stronie(przy mocowaniu głośników) za tapicerkę i tam jest włożona w gniazdo i przyłączona do masy. Następnie trzeba zdjąć tylko wężyk od spryskiwacza, ja wyjołem do góry spryskiwacz i wtedy zdjąłem rurkę. Na koniec pozostaje zdjęcie siłowników potrzebna druga osoba do trzymania klapy, na koniec polecam odkręcić poluzowane śruby. Najwięcej problemu jest z przełożeniem bębenka :/

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ