Wyniki kontroli paliwa LPG 2009

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Wyniki kontroli paliwa LPG 2009

Post autor: Yagr »

Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Kudłaty_EZG
Posty: 3397
Rejestracja: 23 sie 2009, 10:31
Lokalizacja: Głowno

Post autor: Kudłaty_EZG »

trochę mało stacji ale cieszy że w łódzkim nawet WASBRUK OK co mnie bardzo dziwi jak patrze na cenę gazu u nich- nic tylko lać i jeździć
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcie.. redukcja, but i odcięcie :DDD
Awatar użytkownika
Ven
Posty: 559
Rejestracja: 07 kwie 2007, 01:01
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Ven »

jarekezg pisze:trochę mało stacji ale cieszy że w łódzkim nawet WASBRUK OK co mnie bardzo dziwi jak patrze na cenę gazu u nich- nic tylko lać i jeździć
Jak ktos znajdzie dobry punkt LPG WASBRUKa i bedzie zadowolony to fajno niech leje.

Ja podjechalem na jeden ostatnio, 24godziny (Góra Kalwaria), gdzie widze ze sporo luda tankuje, maja smiesznie niskie ceny, ok 20gr nizej niz na markowych stacjach.

Zatankowalem tam raz i nie wracam, zamiast 32 max 34 litry, weszlo 39 litrow. Jakosc jazdy wyraznie gorsza, ilosc przejechanych km ok 15 mniej niz na sprawdzonym Orlenie/Statoilu/Shellu =33 litrach. :???:
Jest: Civic Sedan 6Gen VTi
Były: MKV RS2000, MKVI CLX 1.6 16v, MKIV Ghia 1.4 '89, MKIV XR3i '90 1.6 KE-Jetronic
Kudłaty_EZG
Posty: 3397
Rejestracja: 23 sie 2009, 10:31
Lokalizacja: Głowno

Post autor: Kudłaty_EZG »

hmmm a u mnie na WASBRUKU weszło mniej :shock: dynamika bez zmian jestem pozytywnie zaskoczony :D bo szczerze mówiąc nie chciało mi się w to wierzyć. Dla zainteresowanych w Zgierzu WASBRUK jest prawie na przeciwko shella niestety nie pamiętam ulicy
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcie.. redukcja, but i odcięcie :DDD
ODPOWIEDZ