tylnie lampy

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

emceha

Post autor: emceha »

orioninblue pisze:bo jakiś jeb..y dres sobie tak przyciemnił że nie było stopu widać,
Bo jeszcze trzeba wiedzieć co przyciemnić ;) Ja mam przyciemnione kierunki i światła cofania, stop jest nieruszony a poza tym moje światła stopu orioninblue na pewno byś zauważył :mrgreen:
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14498
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

emceha pisze:moje światła stopu orioninblue na pewno byś zauważył :mrgreen:
O TAK!! :twisted:
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

emceha, a co będzie jak nie zauważę twojego kierunku i jak zechcesz skręcić w lewo a ja Ciebie wyprzedzić to będzie BUM :mrgreen:
emceha

Post autor: emceha »

orioninblue jest jeden problem: ja nie używam kierunków a i tak nie dasz rady mnie wyprzedzić!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Oczywiście żart z tymi kierunkami :P Fakt faktem w dzien przy słonecznej pogodzie słabo je widać. Trzeba zrobić sobie samemu ładne lampki i po kłopocie ;)
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

za kilka miesięcy to tylko Markko mnie będzie mógł wyprzedzić, więc lepiej zacznij się przyzwyczajać do używania kierunkowskazu :razz:
emceha

Post autor: emceha »

He he orioninblue a co chcesz kupić??? 1.6 90 kucy??? :mrgreen: Za mało żeby wyprzedzić XR3i ;) Za kilka miesięcy to nawet Markko nie będzie miał szans :P Śmiem twierdzić że na zlocie już ich nie miał :twisted: ale teraz podobno wróciła moc do normy.
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

poczekaj kilka miesięcy to zobaczysz twoje 130 kucyków nie wystarczy i nawet seryjny RS się schowa
emceha

Post autor: emceha »

To nie kumam bo pisałes że tylko Markko będzie Cię mógł wyprzedzić a Markko ma serię a nie plan głowicy, dolot, przelotowy wydech i odciążone koło zamachowe :P Napisz co chcesz przydłubać. Ja nie zamierzam się z nikim kłocić bo to wszystko są pojęcia względne. Co z tego ze ktos na prostej umie zapierdzielać (ale mi sztuka) jak przyjdzie co do czego i na zakręcie objedzie go 1.4 :razz: Gadaj tu szybko co za mody planujesz jeśli mówisz oczywiście o escorcie (czy orionie) a nie o zmianie auta na inne ;)
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

plany są dwa zależy od tego czy zmienię pracę (czyt. zarobki) czy nie. Jak nie zmienię pracy do mam zaklepanego RS-a po wypadeczku i poddanego kilku modyfikacjom.
Jeżeli uda mi się zmienić pracę to kupuję Probe 2,5 V6
emceha

Post autor: emceha »

A to taka zamiana :P No to życzę zmiany pracy i Probe 2,5 V6 ;)
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

a dziękuję i tak w styczniu muszę kupić jakieś autko bo mój brat będzie miał prawko jeżeli nie będę miał kasy na Probe to biorę tego RS-a za 1000zł i kupuję braciakowi jakąś escorcinę a jak się uda to zostawię bratu oriona i kupię śliczne coupe
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

Wracając do tematu NIE MOżNA PRZYCIEMNIAć TYLNICH LAMP :!: :!: :!:
SlaVkoEg

Post autor: SlaVkoEg »

orioninblue pisze:jeżeli ktoś chce sobie przyciemniać to niech lepiej na mnie nie trafi bo tym razem nie będę hamował.
Wal smialo i tak Ty placisz :D :D ;)
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

SlaVkoEg pisze:Wal smialo i tak Ty placisz :D :D ;)
jeżeli masz przyciemnione czyli niezgodne z przepisami kodeksu ruchu drogowego to Ty płacisz :lol:
emceha

Post autor: emceha »

orioninblue pisze:jeżeli masz przyciemnione czyli niezgodne z przepisami kodeksu ruchu drogowego to Ty płacisz
Niestety orioninblue ma rację :cry: Nawet jeśli to koleś się zagapił i wjechał Ci w dupsko to w przypadku kiedy masz tylne lampy niezgodne z kodeksem jesteś winien :???:
ODPOWIEDZ