tylnie lampy

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

kazik

Post autor: kazik »

te tylne lampy już były jak go kupiłem ale rozmawiałem z wcześniejszym właścicielem i powiedział że za tylnie lampy zapłacił 1000zeta ( odpyty ) puls przesyłka ale on je zamawiał z niemiec a dokładnie nie wiem od kogo jeżeli był byś chętny na nie to mogę z nim zagadać i dam ci znać
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

ja bym takie chciał ale 1000-jeden tysiąc :shock: to chyba tobie wykręcę ;)
kazik

Post autor: kazik »

dobrze wiedzieć trzeba będzie je przyspawać :grin: albo założe na nie alarm :mrgreen:
osimek1

Post autor: osimek1 »

emceha pisze:Panowie jeszcze raz dla wszystkich: NIE WOLNO PRZYCIEMNIAĆ SAMEMU LAMP ANI MALOWAĆ. To co mówią diagności to gówno prawda. Spytajcie się diagnosty czy wam potem podbije za friko przegląd jak wam dowód zabiorą
przyznaje sie ze niedoczytalem do konca tematu bo za duzo tego. ale powiedzcie mi czemu wszyscy twierdzicie ze niemozna - z tego co mi wiadomo jest wymog taki zeby swiatlo pozycyjne bylo widac z 50metrow a tak to mozna sobie zamalowac (faktem jest ze jezeli chcesz zamalowac to tak zeby te 50metrow zachowac to prawie wogole tego widac niebedzie ale malowac mozna) specjalnie sie o to pytalem jak sam chcialem taki zabieg u siebie wykonac
Awatar użytkownika
lordpablo
Posty: 3055
Rejestracja: 17 lut 2007, 14:50
Lokalizacja: Siennica

Post autor: lordpablo »

sorry ale ja nie twierdziłem, że nie można :roll:
ja słyszałem, że poprostu tu nie chodzi o samo malowanie tylko o barwę światła widzianego po pomalowaniu. tak jak kiedyś słyszałem, od diagnosty, to jak stop się zaświeci to musi on mieć czerwoną barwę itd itp
nie mam jakoś natchnienia żeby pojechać jeszcze raz do tego kolo i się go dokładnie wypytać co i jak
Awatar użytkownika
lordpablo
Posty: 3055
Rejestracja: 17 lut 2007, 14:50
Lokalizacja: Siennica

Post autor: lordpablo »

Awatar użytkownika
KuRowSKi
Posty: 582
Rejestracja: 13 lut 2007, 08:16
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Post autor: KuRowSKi »

Mam pytanie trochę z innej bajki, czy idzie kupić nowe uszczelki do tylnych lamp?
www.VolvoTech.pl ---Elektromechanik---
kazik

Post autor: kazik »

ja teraz zmieniłem wygląd swoich lamp i pozbyłem się kloszy żeby zamontować żarówki diodowe teraz zostały mi tylko do wymiany kierunki albo coś podłubać z diodowymi żarówkami żeby mi nie zasuwały jak głupie.
emceha

Post autor: emceha »

lordpablo pisze:szkoda, że uszkodzone
Kapa bo właśnie takich szukam :mad: FUCK!!!
Awatar użytkownika
lordpablo
Posty: 3055
Rejestracja: 17 lut 2007, 14:50
Lokalizacja: Siennica

Post autor: lordpablo »

a widzisz jak się już coś znajdzie to przeważnie i tak nie można z tego skorzystać :smile:
Domel

Post autor: Domel »

kupiłbym sobie te białe dymione co ma noname :))
kris

Post autor: kris »

Witam,panowie ja mam pytanie z innej beczki dotyczące żarówek a właściwie tylnych lamp.
Jakiś czas temu w swoim mk7 pomalowałem tylne lampy na czerwono i dzisiaj stracił bym dowód za czerwone kierunki,całe szczęście ,że za mną na światłach stał kumpel na służbie.
Ponieważ nie chce z nimi nic robić to mam pytanie,podobno jak włoży się zieloną żarówke to barwa światła jest pomarańczowa,czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
Awatar użytkownika
KacpeR
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2007, 14:13
Lokalizacja: STP - Stąporków
Kontakt:

Post autor: KacpeR »

Toyota Corolla Sedan (ta przed ostatnia) ma cały klosz czerwony a pod nim w miejscu kierunkowskazu zielony filterek. Spróbuj - powinno pomóc ;)
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14498
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

kris2629 pisze:jak włoży się zieloną żarówke to barwa światła jest pomarańczowa,
skala barw podstawowych - optyka, fotografia... http://www.swiatlo.tak.pl/pts/img/kolor-mix-rgb-ok.gif Tylko niestety tu nie tylko sam kolor żarówki ma znaczenie ale tez jej moc, temperatura barwowa itp pierdoły - jednym słowem trzeba sprawdzac doświadczalnie...
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
kris

Post autor: kris »

Koledzy ,a co myślicie o tych lakierach do żarówek na aledrogo?
lakier
ODPOWIEDZ