tylnie lampy

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14498
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

kris2629, wstaw cały link a nie skrót z kropkami w środku...
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
kris

Post autor: kris »

new90
Posty: 705
Rejestracja: 17 cze 2009, 11:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: new90 »

chyba bym wolał kupic kolorowa zarowke niz kupowac lakier na 2 szt.
~~>najszybszy w miescie<~~ :P
Awatar użytkownika
KacpeR
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2007, 14:13
Lokalizacja: STP - Stąporków
Kontakt:

Post autor: KacpeR »

Są też takie kondonki kolorowe na żarówki :mrgreen:
new90
Posty: 705
Rejestracja: 17 cze 2009, 11:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: new90 »

ale to na małe zarowki :razz:
~~>najszybszy w miescie<~~ :P
Awatar użytkownika
KacpeR
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2007, 14:13
Lokalizacja: STP - Stąporków
Kontakt:

Post autor: KacpeR »

A nie wiem, ja nie używam :P
kris

Post autor: kris »

Koledzy,są 2 opcje,albo maluje żarówy ,albo odkrywam po 4 paski na kierunkach,,szkoda troche,bo zajefajnie wyglądają całe wiśniowe lampki.
new90
Posty: 705
Rejestracja: 17 cze 2009, 11:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: new90 »

szukaj zielonych zarówek :twisted: :razz:
~~>najszybszy w miescie<~~ :P
kris

Post autor: kris »

new90,powiedz mi gdzie takie kupić a Cię ozłoce,myślisz że nie szukałem? :cry: wcześniej zatrzymał mnie inny kumpel,ale to jest do czasu jak trafie na jakiegoś dziada,którego nie znam.
kolo21dg

Post autor: kolo21dg »

KacpeR pisze:Są też takie kondonki kolorowe na żarówki :mrgreen:

Zawsze można odsprzedać następnemu co pomalował lampy i ma problem z barwą kierunku. Ten następnemu i tak do wypiskania ;)
kris

Post autor: kris »

Nie wiem czy czytaliście w moim wątku,ale ten lakier jest do d..y,jak pomaluje się 2 razy żarówke to owszem ,jest pomarańcz tylko w dzień nie widać mrygania,reszte opisałem w moim wątku co i jak. ;)
Awatar użytkownika
lordpablo
Posty: 3055
Rejestracja: 17 lut 2007, 14:50
Lokalizacja: Siennica

Post autor: lordpablo »

ręczne malowanie żarówek to agro tuning i tyle
kris

Post autor: kris »

chyba nie do końca czytałeś mój wątek,nie chodzi o to żeby było widać że mam malowane żarówy,tylko żeby uzyskać pomarańczową barwe światła :cool:
Falconx

Post autor: Falconx »

Ja u siebie w BMW pomalowałem sam kierunek na czerwono sprayem do lamp.Max dwie warstwy , bo jak grubiej to przestaje świecić na pomarańczowo i żadna zielona żarówka nie pomorze.A żarówki polakierowałem farbą do malowania na szybach , którą moja córka dostała do zabawy ( taki zestaw dla dzieci do zabawy ) .Podczas malowania lakier jest matowy , a po wyschnięciu przezroczysty i kieruneczek pięknie miga na pomarańczowo , i nie ma problemu z jasnością w ciągu dnia. Mam kolege policjanta z drogówki i nic mu nie mówiąc pokazałem mu jak miga kierunek i był zdziwiony o co mi chodzi - przecież miga normalnie.
Myślę że bez problemu można polakierować lampy tylko delikatnie i z głową , bo są tacy co kładą 5 warstw bo fajnie wygląda tylko już swieci do dupy . Sam pierwszy raz pomalowałem 4 warstwy i po wyschnieciu zmywałem wszystko bo świeciło na czerwono mimo zielonej żarówki.
kris

Post autor: kris »

Falconx,ja niestety dałem d..y i strzeliłem 4 warstwy,zielona żarówa nie pomogła i musiałem odkrywać paski na kierunkach,zrobiłem to tak że nie widać ich a światło jest pomarańczowe. ;)
ODPOWIEDZ