Radiomagnetofon Blaupunkt Milano RCR 127

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

Majeczka1988r

Radiomagnetofon Blaupunkt Milano RCR 127

Post autor: Majeczka1988r »

Cześć:P Mam Radiomagnetofon Blaupunkt Milano RCR 127 :) Radio fajnie śmiga tylko problem w tym ze tak jakby gubi fale:P Słucham sobie radia słychać bardzo czysto i w pewnym momencie słycha Pik i znów gra:/ Myśle, ze szuka fal.... znalazłam na necie instrukcje obsługi ale po Angielsku...;/ Niestry Anglika nie moge przetrwaic;/ Może ktoś z was miał albo ma takie radio lub coś podobnego i może wie co znaczy ten dziwiek (PIK). Nie ukrywam na dłuższą mete to bardzo denerwujeące... Może jakaś instrukacja po polsku albo jak to sie programuje:)
karol MAŁY

Post autor: karol MAŁY »

o ile dobrze kojarze to masz chyba włączoną funkcje ARI ale nie jestem pewien
Awatar użytkownika
andkar
Posty: 720
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:00
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: andkar »

Radyjko szuka traffic information, nie dostaje i jest sygnał, naciśnij przycisk AF/TA. TA powinno zniknąć z wyświetlacza i nie powinnaś mieć już dźwięków :)
Majeczka1988r

Post autor: Majeczka1988r »

Heh dzieki:D A wiecie może jak zaprogrammować jakąś stacje bo znalazłam ostatno planete ale jak wyłączyłam radio to potem już nie było:D dziki za pomoc;)
Awatar użytkownika
jakobs72
Posty: 900
Rejestracja: 15 paź 2006, 22:47
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: jakobs72 »

Majeczka1988r, jak znajdziesz już stacje to naciśnij i przytrzymaj guzik z cyfrą (np 1) . Jak radio zrobi "pik" to pod tym numerem będziesz miała zapisaną tą stację :)
Majeczka1988r

Post autor: Majeczka1988r »

Ahaa.... a jak chce 2 to naciskam i trzymam dwa.... Spoko wyprubuje to dzis:P :lol:
Awatar użytkownika
driver98
Posty: 1415
Rejestracja: 28 lis 2007, 11:10
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: driver98 »

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1 ... eczka1988r[/b], sprawdź sobie pod tym linkiem,jak będzie pomocne to fajnie.

[ Dodano: Czw 23 Gru, 2010 ]
sorry to englsh

[ Dodano: Czw 23 Gru, 2010 ]
ale możesz to wrzucić na translatora
PRAWDZIWY FACET JEŹDZI DIESLEM,A BENZYNA I GAZ...DLA PANIENEK😎
ODPOWIEDZ