Sprzęt Baschmana

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

tomi

Sprzęt Baschmana

Post autor: tomi »

Koledzy planuję zakup głośników 13-stek do przodu. Co sądzicie o głośnikach firmy Baschman. Cenę mają bardzo atrakcyjna.
Maniurka78

Post autor: Maniurka78 »

Moze nmie są one najlepsze ale w tej klasie i przedziale cenowym nic lepszego nie znajdziesz. Miałem zeteawik przód i tył Boschmanna i nie moge powiedzieć że były badziwiaste bo grały całkiem ,całkiem ale te co mam teraz grają lepiej :mrgreen:
Muminek

Post autor: Muminek »

Tez jestem ciekawe jak grają BOSCHMANNy. Moze ktos sie wypowie w porównaniu np do hertza, jbl, pioneera czy innych :)
Awatar użytkownika
Lukas
Posty: 5992
Rejestracja: 28 mar 2004, 18:35
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Lukas »

ja mam duze na polce z tylu boschmana, jestem z nich bardzo zadowolony!! Cena byla atraktycja i myslalem ze beda gorzej graly ale nie widze powodu zmieniac na lepsze. WieSiu tez sie zdziwil ze moga tak dobrze grac.
:ble:
Maniurka78

Post autor: Maniurka78 »

Jeżeli chodzi o Hertza czy JBL-a to boschmanki się niestety chowają , a poza tym to inny przedział cenowy. :wink:
Mariusz

Post autor: Mariusz »

dokladnie tak ja mowi maniurka, to jakby porownywac forda z mercedesem ;)
Awatar użytkownika
Lukas
Posty: 5992
Rejestracja: 28 mar 2004, 18:35
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Lukas »

wlasnie cena u mnie odegrala role... stawiam auto pod domem, a tutaj lubia sie wlamywac do autka, u Rafala juz dwa razy sie wlamali :( Dlatego nie mialem zamiru inwestowac duzej kasy w sprzet, a ten co mam wystarcza mi calkowicie. Jak kiedys sie zobaczymy to bedziesz mogl sobie Maniurka sprawdzic :)

[ Dodano: Nie 17 Kwi, 2005 ]
Mariusz pisze:dokladnie tak ja mowi maniurka, to jakby porownywac forda z mercedesem ;)
Dlatego po co do forda wrzucac wyposazenie od mercedesa :) Mercedesy chodliwe sa ;)
Ale oczywiscie kazdy musi sobie sam odpowiedziec co oczekuje od sprzetu jaki montuje i ile na to moze wydac $ Najlepiej pojezdzic do znajomych co juz sobie zamontowali i posluchac jak to dziala.
:ble:
Mariusz

Post autor: Mariusz »

hehe no wlasnie ;D
Muminek

Post autor: Muminek »

ktos ze slaska ma boschmany :> ?? Poslucham :)
Maniurka78

Post autor: Maniurka78 »

Ja powiem tak jak ktoś potrzebuje głośników żeby swojsko łupały to Boschmanki polecam w 100% ale jeżeli chodzi o jakość przy niski poziomie głosu to już trochę gorzej ,ale i tak na naszą polską kieszeń są w sam raz :wink: :mrgreen:Mam w chwili obecnej również wzmacniacz Boschmanna i tez na niego złego słowa nie powiem, zreszta jest na sprzedaż bo szukam czegoś większego :mrgreen:
tomi

Post autor: tomi »

Dzięki koledzy za podpowiedzi. Baschmanki mają w tym przewagę, że są stosunkowo tanie. Takie jak chcę kupić kosztują ok. 80zł. Porównywalnej mocy nawet słabsze soniacze kosztuję 3 stówki. Jeżeli tak jak mówicie cykają nie najgorzej to niema chyba sensu ładować głośników sony za taka cenę.
Mariusz

Post autor: Mariusz »

Tomi daj znac czy kupiles i za ile bo tez musze u siebie zmienic ale puki co zbieram fundusze ;D
Krzychu-9

Post autor: Krzychu-9 »

Maniurka78 pisze:Jeżeli chodzi o Hertza czy JBL-a to boschmanki się niestety chowają , a poza tym to inny przedział cenowy. :wink:
To co mówisz to zaiste jest prawda ! :D

PZDR
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Co do boshmana to mogę powiedzieć tyle że miałem kiedyś wzmacniacz i był ok sprzedałem bo pozbywałem się auta kupił go kolega i gra do dziś a było to w 2000r i też sobie chwali :wink: NO I CENA CZYNI CUDA :wink: W naszych warunkach finansowych to myśle że to dobry wybór :wink:
Muminek

Post autor: Muminek »

slyszalem ze te BOSCHMANNy mają ostro zawyżone parametry... ciekawe tylko o ile ? hehe :)
ODPOWIEDZ