marka medion

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

jumper1

marka medion

Post autor: jumper1 »

Mam pytanie od użykowników radii marki medion. Niby to niejest jakies taiwańskie badziewie, ale nie znam nikogo kto uzywał i może wypowiedzieć na temat dzwięku z tych sprzętów. Zastanawiam się czy nie kupic cd/mp3. Stona porducenta www.medion.de
Yukas

Post autor: Yukas »

Powiem Ci tylko tyle, że mam aparat cyfrowy tej marki Medion Tevion i robi naprawde bardzo ładne zdjęcia. Co do sprzętu car-audio niestety nie miałem do czynienia z tą firmą. Polecam jednak zakup markowego radia z niskiej półki jeśli nie masz większej gotówki :wink:
Domino

Post autor: Domino »

z takich badziewi kumpel swojej dziewczynie do auta kupil firsta... gralo do puki gwarancja sie nie skonczyla czyli 1 rok i 1 dzien heheh a pozniej nowy bo sie nie oplacilo naprawiac, zastanow sie nad kupieniem uzywki z allegro w tej cenie co medion np. mozn trafic stara alpine albo clarionka za nieduza kasiore a jest sprzet o niebo leopszy.
Yukas

Post autor: Yukas »

Lub też Pioneerka możesz zakupić za atrakcyjną cene z Allegro :wink:
Mariusz

Post autor: Mariusz »

mialem kiedys laptopa marki medion wszystko bylo super ale po jakims roku zaczal sie pieprzyc... w sumie odradzam... jesli juz kupowac to raczej firmowe, pozdrawiam
grzechuu

Post autor: grzechuu »

Tak tak lepiej kupić urzywkę niz nowy sprzęt produkowany ilościowo kosztem jakości.
Proponuję Ci podjechać do AutoZłomu, mają tam radia firmowe za grosze, powyciągane ze sprowadzonych aut na części.
Yukas

Post autor: Yukas »

Ze złomu radia są niepewne moim zdaniem, lepiej komis lub popytać się po znajomych i napewno znajdzie się jakaś okazja :D
grzechuu

Post autor: grzechuu »

Wiesz zawsze mozna trafić na bubel. Albo Ci go wcisnie znajomy za okazyjna cenę, chyba że chodzi o znajomegozłodziejaszka (Ci dopiero mają promocyjne ceny) :) A komis , tam dopiero jest zrzut radii po przejsciach i trudniej tez w komisie o okazje i jeszcze gorzej z gwarancją. A na szrocie wiem ze radyjko chodziło w poprzednim aucie, i łatwiej dogadać się z gościem o cenę. Aczkolwiek tez mozna trafić na bubla :) Ale u mnie mają naprawdę spoko radia do 300zł. Sam kupiłem Pioneera1400(200zł) na cd i nie narzekam :D
Yukas

Post autor: Yukas »

Ja kupiłem swojego Pioneera CD z Allegro i gra u mnie 3 lata bez problemów :D

Kumpel kupił w komisie Panasonica z gwarancja na 3 m-ce i śmigał mu 2 lata poczym zmienił na coś lepszego :wink:
grzechuu

Post autor: grzechuu »

Czyli mamy piękny morał-
lepiej kupić radio urzywane -dobrej firmy i cieszyć się dźwiękiem niż kupić w promocyjnej cenie jakiegoś Pionnera lub Somy ze wzmacniaczem 2*5W :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Nieraz można wyrwać nowe w sklepie JVC za 399-499zł z CD lub w podobnej cenie Soniacza ,Panasonica :wink: oczywiście nie są to jakieś wypasy ale zupelnie porządne radyjka dla mniej wymagających :wink: A JVC ma 3lata gwarancji :wink:
Yukas

Post autor: Yukas »

Bywam dość częśto w trójmieście i musze przyznać, że w Media Markt mają dobre promocje na radyjka i w cenie zakupu zamontują Ci je odrazu :wink:
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Tak Media Markt ma nieraz extra oferte :D ale pamiętajmy że nie Wszyscy mamy u siebie Media Markt :wink: A szkoda :wink:
Yukas

Post autor: Yukas »

Rozumiem Cie "Yanek", ja też mam do trójmiasta 250km w jedną strone, ale jak chce się coś taniej kupić to trzeba się poświęcić :wink:
Domino

Post autor: Domino »

zdecydowanie polecam allegro ;)

jak znajdziesz radyjko w dobrej cenie patzr czy gosc duzo sprzedaje i ma same pozytywy jak tak nie masz sie czego bac oni czesto daja tez gwarancje.

radyjka polecam takie: clarion, alpine i pionier (ale mosfet)
ODPOWIEDZ