Jaki wzmacniacz do 300zł?

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

Krzysiek1991

Post autor: Krzysiek1991 »

Tzn chodzi o to ze moze bym to podłączyl bo troche sie orientuje ale jak kupie ten wzmak to wole zeby ktos inny mi to podlaczyl kto sie juz na tym dobrze zna.
Blazey

Post autor: Blazey »

Do :gawron - to zamiast mi wytykać, to może napisz konkretnie, co i jak! Bo tak przytykać to ja ci też mogę: ty to się znasz zaje..fajnie i masz pojęcie!! To nic nie znaczy. Podaj konkretne informacje, to podyskutujemy. Ja wiem swoje, ty wiesz swoje, można spokojnie porównać...


Podłączenie wzmacniacza, to nie lot na księżyc. Trzeba się tylko trzymać pewnych zasad:
- OBOWIˇZKOWO bezpiecznik na przewód zasilający jak najbliżej akumulatora,
- przewody sygnałowe (chinche) jak najdalej od wiązek elektrycznych (zasilanie jednym progiem, sygnał drugim,
- dobra masa (możesz puścić z akumulatora, choć przy takim sprzęcie wystarczy, jak złapiesz dobrą masę gdzieś w bagażniku),
- wzmacniacz umieszczony w "przewiewnym" miejscu, nie może być przykryty, oparcie tylnego fotela jest dobrym miejscem.
- przewody zasilające dobrze zarobić oczkami i widełkami
- pamiętać o sygnale REMOTE z radia, by nie trzeba było robić dwa razy (niektóre chinche mają taki dodatkowy przewód)
walet90

Post autor: walet90 »

Będziesz miał problem podłączyć przez zwykłe RCA wzmaka 4-kanałowego pod to radio, ponieważ ma ono jedno wyjści liniowe RCA.
ODPOWIEDZ