Jakie radio mi proponujecie?

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1787
Rejestracja: 19 mar 2007, 23:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kowal »

gratuluje zakupu ;) myślę, że będziesz zadowolony. u mnie w rodzinie wyznaje się 2 zasady: najlepsze auta ma VW a radia KENWOOD :D z pierwszym pkt rzecz jasna sięnie zgadzam :mrgreen:
Profesjonalna kosmetyka samochodowa.
Pranie, usuwanie rys, zabezpieczenie, renowacja, detailing
www.car-efekt.pl
"Twoje auto, Twoją wizytówką"
Awatar użytkownika
cidzej
Posty: 11734
Rejestracja: 11 sie 2006, 15:15
Lokalizacja: WE/WI/WW/WSC
Pojemność: 1400
Rocznik: 1996
Generacja: MK7
Nadwozie: Cabrio

Post autor: cidzej »

ja ostatnio kupilem http://www.allegro.pl/item575867003_son ... ielce.html. musze przyznac iz nigdy nie palalem miloscia do radi samochodowych marki sony (zawsze pionek lub blaupunkt) jednak to radio mialo bardzo dobry stosunek ceny do mozliwosci (myslalem o kenwoodzie ale za ta kase prozno szukac modelu z USB w panelu, ana tym mi zalezalo). dodatkowo z ciekawostek (ale mnie to ucieszylo i bardzo mi sie przydaje) radio poprawnie dekoduje i odtwarza pliki omg i atrac (standard Sony). przydaje sie to jak ktos ma mp3 firmy sony (tak jak ja), gdzie pliki nie są zapisywane jako mp3 tylko konwertowane na atrac.

radio wyposazone jest w procesor ktory poprawia brzmienie mp3 (kolosalna różnica !!! )

co do głośności i jakości odtwarzania przez wbudowaną końcówkę mocy nie jestem w stanie sie wypowiedziec - radio mam podpiete pod wzmacniacz Alpine i nie korzystam z wbudowanego wzmacniacza

radio ma wygodną nawigację o katalogach z mp3, ładnie świeci, dobrze gra, nic jeszcze mi sie nie przycielo nawet jak byly temp -25stC tej zimy, pilocik zgrabny i wygodny - POLECAM !

ps. dla tych, ktorzy planowaliby podpiecie suba (aktywnego) do tego radia istnieje mozliwosc zalaczania filtrow LPF (czestotliwosci podzialu to z tego co pamietam 75Hz i 125Hz)
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12700
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

cidzej co to za radyjko bo link nie działa?
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
Awatar użytkownika
cidzej
Posty: 11734
Rejestracja: 11 sie 2006, 15:15
Lokalizacja: WE/WI/WW/WSC
Pojemność: 1400
Rocznik: 1996
Generacja: MK7
Nadwozie: Cabrio

Post autor: cidzej »

ODPOWIEDZ