Głosniki kombi mk6 94

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

Rafff

Głosniki kombi mk6 94

Post autor: Rafff »

Na samym początku chciał bym przeprosić za pożyczenie zdjęcia .A wracając do tematu chciał bym sie dowiedzieć czy w miejscu zaznaczonym na zdjęciu można zamontować głośniki .Oczywiście plastik tam widoczny musiał bym wyciąć ale chodzi mi o to czy nie ma tam czegoś pod spodem . A może macie jakieś inne pomysły na umieszczenie głośników basowych w kombi ?? Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam
Załączniki
t_auto_022_969.jpg
t_auto_022_969.jpg (22.39 KiB) Przejrzano 1393 razy
mikruss

Post autor: mikruss »

Tam masz nadkole.
Zamiast glosników z tyl dobry zestaw odseparowany na przod + wygluszenie drzwi (2 woofery + 2 twetery + 2 zwrotnice ) i bedzie gralo jak w teatrze, a do bagarznika mozesz mała skrzynie basowa wrzucic, jak potrzebujesz miejsce to zrobic małą zabudowe za nadkolem w kierunku klapy np z prawej strony i wzmacniacz i bedzie klasa.
Jak nie masz kasy to poczekaj uzbieraj ok 300-350zl na przednie glosniki, 100 zl maty boll wtgluszające.
A w przyszlosci zapodasz jeszcze wzmaka pod przednie glosniki i bedzie jak w aucie audiofila :mrgreen:
Ja na razie nic nie kombinuje bo jak mam kupe kupic za 100czy 200 zl to wole zostawic "kupe" ktora jest seryjnie i poczekac troszke i zrobic jak Bozia przykazała :mrgreen: ;)
Rafff

Post autor: Rafff »

prosze usunąć temat :)
ODPOWIEDZ