prosze o pomoc

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

Domel

prosze o pomoc

Post autor: Domel »

witam, mam problem proszę o pomoc w wybraniu głośników do mojego forda, który z tych głośników będzie najlepszy ? znalazłem na allegro zestaw tuba+wzmacniacz co o tym myślicie ?? dodam że posiadam radio Blaupunkt kingston mp35 (4x45) ale w przyszłości planuje zmiane na inny lepszy model.
Bardzo prosze o pomoc i oczywiście jestem otwarty na inne wasze propozycje :)) dodam że posiadam radio Blaupunkt
LNOWAK1986

Post autor: LNOWAK1986 »

bez wątpienia (z tych podanych ) Alpine + skrzynia blaupunkta. Najlepiej zapomnij że istnieje coś takeigo jak tuba :grin: i zastanów sie czy warto inwestować w głośniki na tył. 150 zł.

Może zamiast tyłu + tej skrzyni, jeden dobry głośnik 25 lub 30 : JBL / Infinity / pioneer / hertz / Sony


Z teego co podałes bez wątpienia Alipne SXE + skrzynia blaupunkta oczywiście jeżli masz wzmacniacz do niej :razz:


a swoją drogą ciekawa ukcja z tym zestawem blaupunkta : ESTAW BLAUPUNKT 1000W=TUBA+WZMACNIACZ+KABLE skąd te 1000W ?? chyba że moce maksymalne głośnika i wzmacniacza dodaje się. A może te przewody, zasilajacy 6 mm ;) i to tylko +
uka

Post autor: uka »

LNOWAK1986 pisze: a swoją drogą ciekawa ukcja z tym zestawem blaupunkta : ESTAW BLAUPUNKT 1000W=TUBA+WZMACNIACZ+KABLE skąd te 1000W ?? chyba że moce maksymalne głośnika i wzmacniacza dodaje się. A może te przewody, zasilajacy 6 mm i to tylko +
po prostu jedna wielka ściema, albo niewiedza sprzedawcy :lol:
Kolego Domel, najpierw napisz mi jakie masz głośniki z przodu, bo jeśli fabryczne, to nie rozumiem dlaczego zabierasz się za tył..
Podstawa to dobry zestaw przedni. Przy dobrych głośnikach 16cm podłączonych pod wzmacniacz i odpowiednim wygłuszeniu drzwi może się okazać, że nie będziesz potrzebował subwoofera ;) Napisz może najpierw ile chcesz przeznaczyć kasy na całość nagłośnienia.
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ