peknieta mebrama:/

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

trawa71

peknieta mebrama:/

Post autor: trawa71 »

Witam ma ktoś jakis sposób na peknieta mebrame? przypadkiem uszkodzilem w tubie , pekniecie jest wielkosci 4-5 mm czy jest jakas mozliwosc naprawienia tego aby dalej nie pekła? :???:
SlaVkoEg

Post autor: SlaVkoEg »

ja kiedys zaklejalem plastrem papierowym bez gazy, takim nawinietym na szpule. Sa tez zestawydo naprawiania glosnikow na allegro.
trawa71

Post autor: trawa71 »

hmm tylko to pewnie troche szpeci? myslisz ze jak bym zostawil z takim peknieciem to by rozwalilo sie dalej? sam nie wiem troche sie wkur****;/
SlaVkoEg

Post autor: SlaVkoEg »

a duza ta dziura?? przydalaby sie fotka


aha doczytalem :P ten kawalek brakujacy odpadl czy wisi przy dziurze ?? zapodaj fote to sie zobaczy jak to wyglada i cos sie rozkmini.
trawa71

Post autor: trawa71 »

nic nie odpadlo jest poprostu rozciecie na dlugosci kolo 5 mm
SlaVkoEg

Post autor: SlaVkoEg »

sproboj moze przesmarowac to klejem szewskim, budaprenem albo bezbarwnym silikonem i radze dokupic maskownice zeby oslonic glosnik :)
trawa71

Post autor: trawa71 »

ok bede kombinował jutro , dzieki za odpowiedz :razz:
trawa71

Post autor: trawa71 »

podkleiłem od spodu mocna tasma i z góry przetarłem delikatnie papierem sciernym i nawet niema sladu , zobaczymy czy to zda egzamin:)
SlaVkoEg

Post autor: SlaVkoEg »

mozesz jeszcze troche na palec kleju wziasc i przejechac po tym delikatnie
trawa71

Post autor: trawa71 »

a co powiesz na lakier bezbarwny?
SlaVkoEg

Post autor: SlaVkoEg »

Mysle ze to raczej nie jest dobry pomysl bo on stwardnieje i pod wplywem drgan moze popekac. Raczej wskazane jest uzyc czegos co po wyschnieciu bedzie elastyczne :)
trawa71

Post autor: trawa71 »

ok narazie sie trzyma także nic nie bede juz ruszał zobaczymy czy bedzie ok . dodam fote zaznaczylem miejsce pekniecia
Obrazek
SlaVkoEg

Post autor: SlaVkoEg »

myslalem ze blizej srodka Ci peklo. w sumie to ja to kiedys zwykla kropelka nawet zakleilem :P trzymalo sie dobrze i nic sie z tym nie robilo :)
ODPOWIEDZ