Jak zaprogramowac stacje w radiu Ford 2006

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

RAFHI

Jak zaprogramowac stacje w radiu Ford 2006

Post autor: RAFHI »

A wiec ja kw temacie mam te firmowe radyjko tylko jest klopot nie mma zadnej instrukcji do niej a chce zaprogramowac stacje radiowe zeby non stop przy wlaczaniu wszystko bylo ustawione ..i tu jest problem nie wiem jak zatwierdzic stacje mam ustawione 2 stacje ktore dzialaja bez zarzuty rmf i jakas lokalna moja a jak chce ustawic inne to wystarczy ze przelacze na inny kanal i juz tamto jest rozkodowane .. jak to sie robi ? ma ktos sugestie ?

zalaczam foto mojego radia mniej wiecej tak wyglada :
Załączniki
2624114_1_b.jpg
trawa71

Post autor: trawa71 »

ustaw jakas stacje i przytrzymaj kilka sekund którys z numerów np; 1 powinno sie zapisac.
Nanom 1

Post autor: Nanom 1 »

trawa71 pisze:ustaw jakas stacje i przytrzymaj kilka sekund którys z numerów np; 1 powinno sie zapisac
no chyba ze cos juz z radiem jest nie tak....ja miałem kiedys przypadek z radiem (bez firmowe) ze gubił zapamietana stacje po prostu ...przełączyło sie z 2 na kanał np 4 natępnie wróciło do 2 i juz nic nie było :???: pomogła wymiana radia :lol: (koszt naprawy przewyższał by kwote jaką wydałem na te radio)
RAFHI

Post autor: RAFHI »

nie no pomoglo w zupelnosci .. aczkolwiek dziwne ze tka dlugo trzeba czekac ;) ale dzieki za pomoc i sugestie :)
ODPOWIEDZ