zablokowane radio

Pytania i odpowiedzi z tematyki car-audio

Moderator: Moderatorzy

marko57

Post autor: marko57 »

radio już gra,zapłaciłem 50zł za odblokowanie dzięki wszystkim za rady ,nie pomogły ale liczą się chęci
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

To świetnie ,że gra - szkoda tylko , że nie pomogliśmy i szkoda 50 zł. :sad:
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
marko57

Post autor: marko57 »

jeszcze jedno pytanie ,czy w tym radiu są podświetlane przyciski bo u mnie podświetlany jest tylko wyświetlacz ,i w nocy nie można trafić na odpowiedni przycisk chyba powinny być podświetlane, jaka tam powinna być żarówka i gdzie.Pozdrawiam
MARKKO

Post autor: MARKKO »

sa podświetlane na 100%
marko57

Post autor: marko57 »

jak się do tego dobrać
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

MARKKO pisze:sa podświetlane na 100%
TAK SA PODSWIETLANE WSZYSTKIE PRZYCISKI ;) I napewno to ze CI sie nie podswietlaja to nie jest wina zaróweczek :!: bo wszystkie naraz by sie nie spaliły :!:
marko57

Post autor: marko57 »

tam chyba jest jedna lub dwie żeby to podświetlić
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

marko57 pisze:tam chyba jest jedna lub dwie żeby to podświetlić
no niestety jest ich wiele :cry: i kazdy przycisk ma swoja zaróweczke :cry: wiem bo mam takie radyjko rozebrane na czesci :???:
tomi

Post autor: tomi »

Coś mi się zdaje, że podświetlenie włącza się w chwili włączenia świateł ( tak mi się wydaje i u mnie tak jest). Może po prostu wszystkich kabelków niw podłączyłeś.
marko57

Post autor: marko57 »

z konsoli wychodzi kostka ISO i dokupiłem przejściówkę do podłączenia radia może tu coś nie tak, wszystko działa tylko nie podświetlenie przycisków
tomi

Post autor: tomi »

Opowiem ci moje zdarzenie, poprzednio miałem peugeota 206 i gdy w nim podłączyłem radyjko przez kostkę ISO wszystko grało. Po zmianie samochodu to samo radio podłączyłem poprzez przejściówkę ISO (eskort ma swoje fordowskie kostki) to pamiętam, że też coś mi nie pasowało. Jeśli dobrze pamiętam to po wyłączeniu zapłonu radio nie miało zasilania i traciło wszystkie ustawienia. Musiałem dwa kabelki w kostkach przełożyć. Może tu tkwi problem.
marko57

Post autor: marko57 »

może masz rację ,ja z elektroniki jestem kompletna noga dlatego szukam pomocy u fachowców
tomi

Post autor: tomi »

Nie tylko Ty jesteś noga ja też ;-)
MARKKO

Post autor: MARKKO »

Kasia i Yanek pisze:wiem bo mam takie radyjko rozebrane na czesci
i nie tylko to radio :P
marko57

Post autor: marko57 »

może z tą przejściówką jest coś nie tak?
ODPOWIEDZ